Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha azért akarok venni óvszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért akarok venni óvszert, hogy legyen nálam, bármikor szükség van rá, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van valami, ami általános méretű, vagy tök jól bevált? Vagy valami tipp, hogy melyik durexet?


Köszi szépen a normális válaszokat.

19L


2012. aug. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
nocsak nocsak, felkészül a kislány arra hogy bármikor megdughatják? Vagy már szeretne szereti egy szerető társat?
2012. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha ezzel segítek, láttam dm-ben egy pont erre az esetre kifejlesztett óvszert, pénztárcába berakod, és sokáig áll, meg egyéjszakásokra tökéletes. nem tudom mi lehet a különbség, a helyezt az hogy szerintme bármelyik óvszer megteszi arra a célra
2012. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szelesoldier ***** válasza:
Lényegében teljesen mindegy, elektronikusan tesztelik őket és minőségellenőrzési normákon is átmennek szóval a legolcsóbb sem lehet ma már "gagyi".
2012. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a napokban szembesültem azzal, hogy van az óvszereknek méretezése. Mekkora hülyeség ez már. Régen csak egy méret volt. Minden vastagságra jó volt, hiszen gumi és addig tekerte le az ember, ameddig kellett. Nem is értem ezt az egészet. Szerintem is vedd meg a legolcsóbb akármilyet, ami a kezedbe kerül.
2012. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék durex megfelelő lesz.
2012. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zölt Lifestyle Play!
2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!