Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia mik a jó és rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia mik a jó és rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok és az orvosom ezt irta ki vérvétel alapján,megkérdeztem a kozmetikusomat és azt mondta hogy ugy átlagban széppé teszi a bőrt,nincsen görcs, de mik a rossz tulajdonságai?Volt aki elhizott már vele?
2012. aug. 28. 16:43
 1/8 Julia Caesear válasza:
Én is 18 vagyok, sosem fájt korábban menstruáció miatt a hasam, de mióta szedem a tabit, iszonyatos görcseim vannak. Aludni sem bírok. Hiztam is tőle, pedig nagyon vékony voltam, sokat nőttek a melleim, és nekem pattanásaim is lettek. Viszont terhes nem lettem, az tény..:D
2012. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szomorú lettem tőle, hangulatingadozások, enyhe depresszió.mindezt 3 hónap alatt
2012. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én az első levél Symiciát szedem és nekem meg sürösödtek a pattanásaim amik engem idegesítenek +ba meg növelte az étvágyamat és többször van depis korszakom meg jó kedv 0 szóval ez a hangulat változást is előre hozta de terhes nem leszel tőle
2012. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja szedem a gyógyszert,nekem csak annyi tünet van,hogy a melleim meg vannak duzzadva. Amúgy smemi mellékhatás. 17/L
2012. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fogytam, mert nem volt étvágyam, kicsit hányingerem is volt eleinte, de nőtt a mellem, elmúltak a pattanásaim, de cserében erős hangulatingadozásaim lettek
2012. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az elso ket honapban idegesebb voltam es tobb pattanasom volt. A harmadik levelnel megszuntek a negativumok es megmaradtak a pozitiv dolgok.
2012. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem különösebb panaszom nincs rá. Több, mint másfél éve szedem.Semmi fájdalom, rosszullét...A menstruációm is mindig pontos.Nem lettem pattanásosabb, nem híztam el (sőt, fogytam, de ez persze bárminek betudhatnám...)És ami a legfontosabb, baba sincs :)

Ami viszont nagyon zavar, hogy szinte aszexuálissá tett...nagyon lecsökkentette a libidómat...

2012. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az arcom letisztult tőle, nőtt tőle a cicim, aminek örültem

viszont fájt tőle a cicim, híztam kb 5kilót a 3hónap alatt, és emellett mintha csökkent volna a libidóm

2012. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!