Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétvége fele kellene megjönnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvége fele kellene megjönnie. Most ez akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
Ma barátommal szex közben kiszakadt teljesen a gumi..mikor elélvezett, akkor egy percre kicsúszott belőlem, de aztán vissza..tehát nem ment belém az egész, de azért a java sajnos belém jött..Kérdésem pedig a következő: NYILVÁNVALÓAN HOLNAP VESZEK BE ESEMÉNY UTÁNI TABLETTÁT..de ha hétvégén megjön a menstruációm akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Fontos! Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. szept. 11. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát az esemény utáni eleve meg tudja kavarni a ciklust, és 100%-osan senki nem tudja kijelenteni, hogy nem vagy terhes, ha megjön.

Szóval vegyél be esemény utánit, és két hét múlva azért tesztelj egyet.

2012. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha veszel be tablettát és megjön akkor kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Viszont a menstruáció semmire sem garancia, ha szokatlant észlelsz, pl kevesebb a mennyisége (ami amúgy a tablettától is lehet)azért vegyél majd egy tesztet, azon már nem múlik.


Sajnos ismertem olyat aki esemény utáni után is terhes maradt. Nem ijesztgetésnek szánom, de tényleg volt ilyen. Arról nincs információm, hogy menstruált-e utána.

2012. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Remélem semmi baj nem lesz..félek! 3 hónapja már egyszer megtörtént ez..akkor végül nem lett semmi baj, mert a gyógyszer segített..
2012. szept. 11. 15:14
 4/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Azért az ilyen esemény utáni tablettákkal vigyázz, eléggé megzavarhatja a hormonháztartásod. Elvileg legkésőbb 72órával az aktus után be kell venni, de minél hamarabb, annál jobb.
2012. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, ezzel tisztában vagyok. Sőt..azzal is, hogy egy félévben max 1-et kéne bevenni nagy szükség esetén,mert ugye káros a szervezetre..

Nem értem, hogy lehetek ilyen szerencsétlen..

2012. szept. 11. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen gyakran megesik veled azét a bitonság kedvéért erősebb gumira vagy tablettára váltanék
2012. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy legalább ha már egyszer volt baleset, miért nem használtok hüvelyi spermaölőt mellé???
2012. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Durex extra safe szakadt ki..

Azért nem használtunk, mert meggyőződésünk volt, hogy az extra vastag gumi nem szakadhat ki..tévedtünk!

2012. szept. 11. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csináltok, az tuti. Nekem 15 év alatt egyszer sem szakadt ki óvszer, még vékony típus sem. Nem marad levegő a gumiban? A spermazsákban?
2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem..kizárt! Egyszerűen szerencsétlenek vagyunk..Az előző gumi gyárilag volt lyukas az oldalán..és az is persze csak később derült ki..
2012. szept. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!