Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm 1hónapja szedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 1hónapja szedi a fogamzásgátlót de eddig még nem csináltuk gumi nélkül, mekkora esély van ha beleélvezek akkor terhes lesz?

Figyelt kérdés
Vagy inkább időbe vegyem kis és menjen máshova az anyag?

2012. okt. 11. 18:10
 1/6 anonim válasza:
1 hónap után már védett,nyugi!
2012. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal úgy csináltuk, hogy mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, az első hónapban gumival csináltuk. Elvileg két hét múlva már lehet használni, de mi több, mint a dupláját vártuk ki, hogy tuti, hasson. Tehát az egy hónap bőven jó, nem lesz terhes a barátnőd. Bár ez sem 100%-os, de sokkal biztonságosabb, mint az óvszer.

Én egy éve használok fogamzásgátlót, és nem vagyok terhes, egy hónap után már nem használtunk gumit, és semmi baj nem történt.


L/19

2012. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Végre egy normális kérdés! Toljad neki, tesó, de előtte olvassátok el a gyógyszer papírját, az a biztos. :)
2012. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Semmi gond nem lesz szerintem.
2012. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan rajta van a gyógyszeren, de még az orvos is tudja. Szerintem is elég amúgy az 1 hónap.
2012. okt. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MIÉRT NEM LEHET AZT A KIBEBAFOTT KUJVA BETEGTÁJÉKOZTATÓT ELOLVASNI??????
2012. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!