Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható, mennyire erős stb. a Yasminelle fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

azt olvastam róla h nem hízik meg tőle az ember, meg h a pattanások is elmúlnak. és ha monjduk vmi betegség miatt hasmenés, hányás miatt nem szívódna fel,,, akkor utána nyilván rendesen kell szedni, és mondjuk mellette gumit v ilyesmit kell használni, mert akkor már nem 100as?

ja és nincsen vmi rossz mellékhatás addig amíg nem szokik hozzá a szervezetem? szal mik a tapasztalatok? előre is kösziiii.


2008. máj. 20. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj, lesz aki azt mondja, hogy jó ez a tabletta és lesz aki azt, hogy nem! Minden ember szervezete másképp reagál rá, tehát nem tudni, hogy neked hogy fog. Első hónapokban lehet, hogy lesz köztes vérzésed, de ez nem baj, csak szokja a szervezeted, és ez nem azt jelenti, hogy nem hat megfelelően a tabletta! Előfordulhat fejfájás, szédülés is, de egy tablettát min. 3 hónapig kell szedni ahhoz, hogy kiderüljön, hogy megfelelő-e a számodra! Attól, hogy az első hónapban lesznek tüneteid, még nem kell válltani, mert lehet hogy elmúlik (vagy lehet, hogy nem attól van)! Sokan, ha az első hónapban van valami tünetük, már rögtön tablettát is válltanak. Nem szabad. Idő kell a szerveztnek, hogy megszokja.

Ez a tabletta modern, alacsony hormontartalmú.

2008. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én igazából arra lennék kíváncsi, hogy AKI ILYET SZED, na annak mik a tapasztalatai, és nem arra, hogy nekem milyen lesz...
2008. máj. 20. 20:01
 3/9 anonim válasza:
100%

Én pont egy éve szedem és nagyon elégedett vagyok vele.Egy dekát sem híztam tőle.Nem tapasztaltam mellékhatást.Nekem nagyon pattanásos volt a bőröm de a tabitól nagyon szép lett.Csak havim előtt jön ki egy-kettő.Remélem segítettem.

Szerintem nem kell félned!

2008. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem.most fogom elkezdeni a 2 levél tabit.eddig sztem jó mert nem esetem teherbe meg semmi.igaz az 1 levélnél én 2 hétig barnáztam de ez természetes mindenkinél máshogy van.lehet h te nem fogsz de az is lehet h te is.nem tom nekem most van meg és még mindig ugyanúgy fájt ahogy eddig lehet h jobban.szal erre nem hatott nekem eddig de lehet h ez is változni fog.az az igazság h mindenkinél más-más.ha a 2. ill. 3. levélnél se lesz rendi neked a tabi akkor válts másikra:)jah és még vmi nekem a bőröm teljesen letisztult a tabitól:)
2008. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, hát rem nekem is beválik..
2008. máj. 21. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált, semmi mellékhatás, és én fogytam tőle 5 kilót. :-)
2008. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uh én fogyni azt nem akarnék, így is 45 kg vagyok és 167 cm..........
2008. máj. 21. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hónapja szedem, és az első levélnél volt barna folyásom, de a másodiknál semmi:) Én nem híztam tőle meg,és csökkent a menstruációs görcs is, és a mai legmodernebb fogamzásgátló a dokim szerint! Ha vmi mellékhatást észlelsz, ne ijedj meg, mert remélhetőleg elmúlik, és valóban 3 hónapig kell ahhoz szedned h kiderüljön h jó -e neked a tabletta!
2008. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mirrianna válasza:
Én is Yasminelle-t szedek még igaz eléggé az elején vagyok de nekem eddig jó,sőt a nőgyógyászok nagy része ezt írja mert ez olyan 16-22 közötti átlagos tessúlyú csajok szokták kapni meg most nagyon bele vannak szerelmesedve, és edddig meg is értem mert jó semmi mellékhatás
2011. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!