Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3. het 2. Szemét felejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. het 2. Szemét felejtettem el bevenni es este 10 helyett masnap reggel 11 kor vettem be. De ebben a helyzetben mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Bevettem a kimaradt szemet de utánna elolvastam a papirt de egyik utasítast sem követtem.bevettem a kimaradt szemet es most tartom a 7napos szunetet.13ora volt a késés az meg nagyon fontos?azt olvastam most egy honapig masfele fogamzasgatlast is kell hasznalni.az én esetemben is egy honap?vagy 13ora meg nem vészes?segítsetek nemtudom mitcsinaljak. Kesőn olvastam el a papírt így kerültem ebbe a helyzetbe.
2012. okt. 30. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Vagy linkelj egy betegtájékoztatót. NEm hiszem hogy egy hónap plusz védekezés kellene de tudnom kéne a gyógyszer nevét!!!
2012. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. okt. 30. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az hogy egy hét kiegészítő védekezés kell csak. Folytattad a gyógyszerszedést vagy abbahagytad? HA folytattad ne tarts szünetet hanem folytasd az új csomaggal.

De sok online nőgyógyász van a neten ahol pontosan érdeklődhetsz.

2012. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem folytattam új csomaggal hanem beszedtem a maradékot és szünetet tartottam.
2012. nov. 2. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig a betegtájékoztatód világosan leírja, nem kellett volna szünetet tartanod. Innentől orvost kérdezz mikor hat normálisan.......
2012. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!