Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek jó méret 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó méret 14 évesen a 13,5cm hossz és a 4-4,5cm vastagság? Tudnátok egy erre megfelelő méretű óvszert mondani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 01:51
 1/10 anonim válasza:
29%
én is 14 vagyok szerintem jó nekem 14 cm és még fog nőni is kb 17-18 cm ig ne agódj hát az óvszer az már máskérdés de van aebben a méretben am meg ott a fogamzásgátló
2009. aug. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

KedveS Kérdező!


14 éves korban még nőhet a péniszed, de a 13.5 cm-es merev méret már bőven megfelelő. A méret egyébként nagyon kevéssé számít.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, de azt, hogy a méret nem számít tuti egy pasi találta ki, akinek kicsi volt. Előre bocsátom: a 14 cm már ok.(a kérdezőnek). Tapasztalat. Volt már olyan barátom, akinek elég cseppecske volt. Hát, szegény hiába erőlködött, fickándozott, nem sokat éreztem belőle. A páromnak 15, és pont jó. Ne képzeld, hogy nagy igényű vagyok, vagy hogy már sok pasim volt, mert nem. Szóval igenis számít a méret!!!

41/N.

2009. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen jó. Durex vagy lifestyles lesz a jó, azok nem fognak szorítani.
2009. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
97%
Hát én 18 vagyok és nekem is ezek a paramétereim. A barátőm még nem panszkodott.
2009. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én az első válaszolóra reagálnék: te nagyonokos gyerek!! mi az, hogy ott a fogamzásgátló? észnél vagy? 14 éves fiú, ha lefektet valakit, az nem idősebb szokott lenni, hanem vele egyidős vagy fiatalabb! te belegondoltál már abba, mi van fogamzásgátlóban? hormon!! rohadt könnyű azt mondani, hogy ott a fogamzásgátló, és elcseszi egy tök fiatal, még hormonálisan is fejlődő lány szervezetét! ez eszetekbe sem jut? nem az esetleg, hogy 14 évesen még lehet, hogy fiatalok is vagytok hozzá? már bocsánat, de ezen én most kiakadtam... "ott a fogamzásgátló" ez amúgy sem úgy működik, hogy najó akkor vedd be, azt csináljuk, mert idő kell a bejáratásig, sőt ilyen fiatalon még az orvos sem javasolja... gondolkozzatok már könyörgöm! igenis tessék óvszert venni ki fogja bírni a szerszámotok, és ti is. majd ha megérdemlitek, hosszabb idő együttlét után, akkor megkapjátok a fogamzásgátlót is.


szóval nagyon nagy a szád, hogy ha neked nem kellemes az óvszer, akkor majd a lány védekezik, és én elhiszem, hogy ez roppant kényelmes megoldás, mert nektek legalább akkor ingyen is van, plusz még jobban is érzitek magatokat, és van, amelyik lány szívesen csinálja, mert neki is jobb úgy, de ne legyen már ez elvárás, hogy akkor fogamzásgátlót szedjen, főleg ne egy 14 éves kisfiútól...


köszöntem a lehetőséget.

2009. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiakadtam az 1. válaszolótól. 16,5 évesen most fogom szedni 1 év együtt lét után. LÁÁÁM párom kibírta 18 éves kora létére, és nagyobb van neki mint nektek. Persze semmi gond nincs a méretetekkel mert még nőni fog. :) Nem erről van szó. Jah, és ha ennyire egyszerűnek tartod.. szedj te bogyót. NAH?? :O Fiúknak is lehet már. Amúgy meg úgyse enegdné meg az anyja a lánynak. (vagyis remélem...)

Kérdező: Lifestyle, Durex. A Lifestyle olcsóbb és nekünk még nem volt vele semmi probléma. (:

2009. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
az átlag 15 cm, csaupán megjegyzem. ez abból jön össze, hogy ott vannak a svédek meg a fekák a 20+szal és a japók a 10-zel. szal ahogy érzed :D
2009. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
te vagy ma a 29. aki ezt kérdezi. akármelyik óvszer megfelelő, nem tudom miből gondolod hogy neked személyre szabott különleges óvszert fognak gyártani.
2009. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Betojok! Már bocsi...

14 évesen hova a fenébe méregeted magad????????????????????

Mivan? Szexelni???? :O

Inkább a tanuláson járna az eszetek 14 évesen :/

2009. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!