Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van ilyen tabletta, amitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen tabletta, amitől nem hízik az ember?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, viszont hízásra hajlamos, ezt örököltem:D Sosem szedtem még tabit, de szeretnék, csak félek, hogy meghízok tőle...:(
2009. aug. 23. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan van, én is hizásra vagyok hajlamos. A nőgyógyászodnak mondd el, biztos tud olyan gyógyszert adni, ami minimális hormont tartalmaz.
2009. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)))
2009. aug. 23. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
ez is egyénfüggő. Van aiki meghízik attól, aminek alacsony hormontartalma van. De én gyűrűt használok, annak nagyon alacsony hormontartalma van és nem híztam tőle, pedig az utóbbi időben hajlamos vagyok a hízásra.
2009. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez sokak szerint egy lehetséges mellékhatás, amit előre nem lehet látni, így azt sem hogy nálad be fog-e következni vagy sem. szerintem szimplán a falástól híznak, csak jobb fogni valamire. ha figyelsz egy kicsit az étkezésedre nem fogsz meghízni.
2009. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elhíztam, nem is kicsit (+12 kg). A lindynettől állandóan éhes voltam...Aki meg azt mondja, nem kell zabálni, az húzzon a sunyiba! Nem lehet állandó éhségérzet mellett élni. Mellesleg még többet is mozogtam a gyogyi mellett...
2009. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira képtelenség lenne elhízni a gyogyitól, nem lenne minden betegtájékoztatóban felsorolva mellékhatásként...
2009. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

igaza van annak aki azt írja hogy éhségérzet mellet nem lehet élni!

a tabi ugyanis olyan szituba kényszeríti a testedet, mintha terhes lennél, és a kismamákra is jönnek ám a falásrohamok, persze ez is változó, de aki hajlamos rá, annál előjön.és hülyén hangzik, de tényleg nem tehetsz ellene, max marad az önsanyargatás, de sztem rájössz hogy az nem jó.

én amikor elkezdtem szedni a tabit 5kg-t híztam, de azóta ebből lement 2, a "plusz 3-at" tartom,szóval ennyit erről

2009. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!