Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 napja lefeküdtem barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita3344 kérdése:

18 napja lefeküdtem barátommal, mind ketten szűzek voltunk, védekeztünk gumival, és nem is élvezett el, ám most fáj a mellem, és késik (bár sose volt pontos), ugye nemlehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Bűntudatod van, mert nem élvezett el a barátod.
2013. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem lehetsz.Szerintem meg fog jönni hamarosan és azért érzed ezt
2013. jan. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Lehetsz terhes, ugyanis csak az nem lehet terhes aki nem szexel egyaltalan. Viszont nagyon keves az eselye.

Ne aggodj, foleg ha eddig sem volt pontos.

2013. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha gumi is volt, és el sem ment a barátod, akkor nem vagy terhes.

Szerintem túl sokat stresszeltél/stresszelsz a dolog miatt, az első alkalom után sokaknak késik egy kicsit. Legjobb barátnőmnek 2 hetet késett utána, ő is tiszta ideg volt már, de aztán nem lett semmi gond. :)


19/L

2013. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos csak azért fáj a melled, mert megfog jönni, nyugi!:)
2013. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,remélem igazatok van! :)
2013. jan. 7. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!