Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete szedem a Symiciát, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete szedem a Symiciát, az első levélnél még gumival is védekezünk a biztonság kedvéért. A második levél első szemétől már védve vagyok?

Figyelt kérdés
Először is elolvastam a beteg tájékoztatót és azt írja ha a menstruáció 1. napján kezdem el szedni akkor rögtön véd,de én azért várok vele a második levélig.Viszont nem lesz belőle baj hogy amikor a 2. levél 1. szemét kezdem akkor szeretkezünk a barátommal óvszer nélkül? Mindig este 6kor veszem be és az együttlét is este történne( nem írok fel mindent csak hétvégén szoktunk együtt lenni). És az igaz hogy a 7 nap alatt is véd ameddig szünetet tartok? 19/L

2013. jan. 10. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Első szemtől véd a symycia, én úgy használtam, nem vagyok terhes. Nem véletlen van ráírva a betegtájékoztatóra. 7 napos szünetben is véd. Ha ennyire nem bízol benne, miért pont ezt a módszert választottad? :)
2013. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve vagyunk együtt és ezt láttam célszerűnek,csak nagyon izgulós vagyok és kíváncsi vagyok a véleményekre ,mások hogyan csinálták. :)
2013. jan. 10. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bízni a gyógyszerben!:)
2013. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, védve vagy. Én is ezt szedem, és minden rendben van vele :) Ha izgulós vagy, az első levélnél használjatok gumit is, ártani nem árt, és te sem parázol feleslegesen. :) Szerintem más most se lenne belőle baj, de a 2. levélnél tuti, hogy nem. De egyébként mi sose használunk, csak a gyógyszer véd. Csak arra figyelj, hogy mindig pontosan szedd (nekem a dokim azt mondta +- fél óra még belefér, de több ne nagyon legyen), mert ha csúszol, szerintem azzal növelheted a teherbeesés valószínűségét. És tényleg véd a szünet alatt is. Csak nyugi! :)
2013. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,még kivárom az első levél végét de mostmár nyugodtabb vagyok :)
2013. jan. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!