Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1. Milyen vény nélkül kapható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Milyen vény nélkül kapható nyugtató hatású készítmény szedhető nuvaring hüvelygyűrű használata mellett? Van ilyen egyáltalán? 2. Mi okoz pecsételést az 1. gyűrű középidejétől kezdődően?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres használat lenne, csak heti max. 2 alkalommal.

Sajnos mostanában menstruációs problémáim vannak. Hol nem jött meg több hónapig, hol meg 1 hónapig nem akart elmúlni és végig pecsételtem. A doki mindkét esetben duphastont írt. Úgy döntöttem újra próbálkozom a fogamzásgátlóval, amit több, mint 2 év után kezdtem újra. Ez az 1. gyűrű, de a 11. nap óta újra pecsételek. Azt hittem a fogamzásgátló segít ezen a problémán, de kezdek aggódni, hogy komolyabb dolog lehet a háttérben...Iszonyat stresszes hónapokat élek át.



2013. febr. 9. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Érdeklődj a patikában. De nem lehet, hogy a gyűrű miatt van ilyen bajod?


2. A gyűrű. Szoknia kell a szervezetnek, de az is lehet, hogy nem fog beválni.


Egyébként megjegyzem, véleményem szerint felelőtlenség ilyen ciklusra fogamzásgátlót használni. Ugyanis nem az okot kezeli, hanem a tünetet. Ha abbahagyod, visszatér a probléma.

Inkább keress fel egy endokrinológust, aki kideríti, hogy miért vérzel egy hónapig, aztán miért marad ki.

2013. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!