Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudtok vény nélküli fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok vény nélküli fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Hallottam a Pharmatex-ról de azt mondják nem biztonságos. Mennyire biztos a fogamzásgátló használata? Ti milyen ajánlanátok? Mindegyiktől hízik az ember? Köszönöm.
2013. febr. 16. 19:26
1 2 3
 1/23 Ivan Iljics ***** válasza:
Vagy akár vehetsz óvszert is szinte bármelyik boltban.
2013. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Amit nőgyógyász ír fel az nem mind hizlal, de ma már a legtöbb nem, de mindenképpen az a legbiztonságosabb amit személyre szabottan nőgyógyász ír fel!


Én 4 éve szedek fog. gátlót soha nem híztam tőle, és nem is volt nagyon biztonságos!

2013. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

....és nem volt bajom tőle, és nagyon biztonságos.


az előbb rosszul írtam bocsi..

2013. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
A Pharmatex igenis biztonságos, és sokkal egészségesebb, mint egy fogamzáságátló gyógyszer! A Pharmatex-től nem fogsz hízni, mert az hormonmentes készítmény, a fogamzásgátló tablettákkal ellentétben.
2013. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Óvszert szoktunk, de a párom nem szereti.

köszönöm szépen.

2013. febr. 16. 19:32
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

ma 19:32

akkro dobd k ia francba.

Az a pasi aki nem szeret gumit huzni a farkákra és még a védekezést is a láynra bizza, az verje agyon magát egy szeneslapáttal...

mekkora egy himsoviniszta kretén bunko párod van neked -.-''

2013. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvastam hogy a Pharmatex nem biztonságos, és nem egyszer becsúszott a baba.

Köszönöm a segítséget.

2013. febr. 16. 19:34
 8/23 anonim ***** válasza:

Az én nőgyógyászom azt mondta a Pharmatex-re hogy csak akkor szedjem, ha nem lenne gond egy gyerek!

Hát mi meg most pont nem szeretnénk ha becsúszna egy baba.

2013. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mindig óvszert használtunk, de többször mondta hogy nem szereti és kérdezte hogy nem gondoltam-e még rá hogy fogamzásgátlót szedjek? azt mondta úgy van vele hogy szeret és ha nem akarok gyógyszert szedni akkor folytathatjuk így is, mert neki ez nem ez számít.
2013. febr. 16. 19:38
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

A hölgy kérdezett valamit, nem éppen illendő ilyen szavakkal illetni a kedvesét, főleg nem ismeretlenül. Pedig sok olyan férfi van, aki nem szereti az óvszert, mert kényelmetlennek tartja. Ha megkér téged, hogy vegyél fogamzásgátlót, az nem önzőség, csak egy kérés volt tőle, ami szerintem teljesen oké.

Nem kellene ilyen primitíven lehurrogni szegényt, sem a párját! Ő csak kérdezett valamit, aki tud segítsen, aki nem, az kussoljon!

2013. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!