Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A TRI-REGOL milyen fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TRI-REGOL milyen fogamzásgátló? Magas a hormontartalma? Lehet tőle hizni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátlótól lehet hízni, ez attól függ, hogy ki mennyire hajlamos rá (ez a hízás teljesen független az alapból levő hízási hajlamtól). Keresd meg neten a betegtájékoztatóját, abból valószínűlegg több kérdésedre választ kapsz majd.
2009. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Ott a betegtájékoztató. Mindegyiktől lehet hizni csak az a kérdés ki mennyire.
2009. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

én tri regolt szedek. nem híttam tőle egy grammot se. azmeghogy magas hormontartalmú, ezígy nemteljesen igaz.

3 fázisú ugye, az egyik fázisában a hormontaralma a tablettáknak még alacsonyabb is, mint a kis hormontartalmú tabletták hormontartalma, a másik fázisában kb egyforma, a harmadikban pedig 0,001 mikrogrammat több. sztem nem vészes, énmár 8 éve szedem, semmi mellékhatásom nemvolt tőle.


a betegtájékoztatósoknak üzenem, hogy kurv@ értelmes dolgot mondtak, egy betegtájékoztatóból nemlehet leszűrni, h milyen az a gyógyszer, csak a tapasztalatokból, véleményekből...

2009. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12:00 Hát pedig kurv.ra ki lehet szűrni, hogy milyen a gyógyszer. Vannak mellékhatások is a világon és azok pontosan bele vannak írva, hogy mik és, hogy milyen gyakran fordulnak elő. Attól ő se lesz sokkal okosabb, ha 3 ember leírja, hogy én híztam én meg nem... -.-
2009. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

te szedsz foggátlót? mert sztem nem.

a foggátlónak a mellékhatásai kb mindegyik tablettánál ugyanazok. mert mindegyiket felsorolják, a fejfájástól kezdve a májrákig, h nelehessen perelni, h ez miért nemvolt benne, ha véletlenül mégis megtörténne.

az alapmellékhatások pedig, h fejfájás, szédülés, hányinger, minden tablettánál ugyanazok.

és az ember sokkal többre megy a véleményekkel, mint egy a/5ös lapnyi sablondolgokkal. ha megvette a tablettáját, úgyis elolvassa.

2009. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
nem véletlenül kerül annyiba amennyibe... ezzel mindent elmondtam róla. csak itt legalább 4-5 esetet olvastam hogy teherbe estek mellette. azért olcsó mert korszerűtlen, a mai gyógyszerekből nem véletlenül kerül annyiba egy havi adag, mint a triregolból 3 havi.
2009. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez hibás kijelentés. a triregol anno is jó gyógyszernek számított, és most sem rossz. az igaz h régi, de kötelességük "haladni a korral" és bizonyos újításokat végezni a gyógyszereken. így a triregol sem mondható őskövületnek.

én 8 éve szedem, soha a legapróbb mellékhatás sem jelentkezett, és terhes sem lettem. ugyanúgy teherbe eshetsz a 8ezer ft-os fogamzásgátlótól is, ha nemvagy képes rendesen szedni.

a triregol 3 fázisú, ezért jobban odakell figyelni a szedésére, nincsolyan h hopp, eccer elfelejtettem beszedni, de nemgáz (mert sok gyógyszernél tényleg nem probléma, ha egy szemet elfelejtettél bevenni). ezért felelőtleneknek nemajánlott a triregol, mert teherbe eshetnek, ha nemfigyelnek oda, aztán meg panaszkodnakm h jajjj...deszar ez a gyóccer. csak elkellett volna olvasni a betegtájékoztatót, és komolyan venni, h a foggátló nem játék.

2009. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

én majdnem egy évig szedtem, nem lettem terhes mellette, de elég súlyos libidó csökkenést okozott nálam :S


de nem híztam töle semmit sem :)

2009. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12:21 Pedig szedek, megnyugodhatsz. És mégsem teszek fel hülye kérdéseket, mert tudom, hogy hol találom meg rá a választ. És ugye mint azt te is mondtad, minden fogamzásgátlónak ugyanaz a mellékhatása, éppenezért hót fölösleges mindegyikre külön rákérdezni, mert a hormonszedés mindíg ugyanazokkal a mellékhatásokkal jár, márkától és mennyiségtől függetlenül. Én még mindíg azt mondom, hogy semmit nem ér más tapasztalataira hagyatkozni, mivel mindenki másra fogékony és más baja lesz tőle. De ha körbenézel pl ezen az oldalon, a leggyakoribb mellékhatásként itt is ugyanazokat találod, mint a betegtájékoztatókban. Akkor most miről is beszélünk? -.-
2009. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
naná, h ugyanazok vannak felsorolva, ebben egyetértük. de mégis vannak olyan foggátlók, amikre a többség azt mondaná, h inkább ne, vagy inkább de, mert a többség egybe véleménye alapján, azegy jó, vagy azegy rossz tabletta. és a kérdező itt nem konkrétan a mellékhatásokra kérdezett rá, hanem csak a tapasztalatokra, egy bizonyos foggátlóval kapcs, amit a betegtájékoztatóból nemtud kideríteni, mert az összes betegtájékoztatóba kb ugyanaz van írva, mégis a tapasztalatok szerint külömnbözőek a foggátlók.
2009. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!