Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Patentex fogamzásgátló kúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Patentex fogamzásgátló kúp és a megszakításos módszer együtt elegendő ahhoz, hogy elkerüljük a terhességet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Legalábbis nekünk így nem lett semmi probléma.


21/F

2009. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem bíznám rá magam ha semmiképpen sem akarnék gyereket, meg szerintem elég drága ahhoz képest hogy a pasi élvezetét is csorbítani kell még mellé. 20L
2009. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a fő bajom a kúppal, hogy ugye oké hogy semmi nem 100% de basszus azt azonnal észreveszed ha kiszakadt a gumi, aztán lehet pánikolni 72 órás tabiért. De mikor megtudod hogy mégsem működött a kúp akkor már nincs más, csak hogy megtartjátok vagy elvetetitek.

Ráadásul az orált is teljesen tönkre teszi.

És ha én éreztem hogy csíp az a szaros spermicid, akkor milyen lehetett a barátnőmnek. (bár ő azt mondta csak kicsit érzi) Nem tudom a márkáját de nekem egy ilyen tapasztalat elég volt hozzá, hogy semmilyen hüvelykúpot ne javasoljak.

2009. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A megszakítás NEM!!!!! fogamzásgátló módszer! Semmivel kombinálva sem!

Bár valamelyest csökkenti a valószínűséget - de teljesen megbízhatatlan.

A kúp pedig elég gyenge módszer.

2009. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem működik! A megszakitás csak önmagában lehet veszélyes,a kúppal teljesen jó.Az előnedvben nagyon kevés db sperma van,ha egyáltalán van...a kúp meg tuti megöli azt a keveset!
2009. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!