Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 40 mm átmérőjű péniszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blander kérdése:

40 mm átmérőjű péniszre hanyas koton méret a megfelelő?

Figyelt kérdés
A legkisebb is amit láttam az 49 illetve 47 volt... Na most ezek szerint nekem átmérőre túl kicsi? :/

2013. márc. 17. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanyas vagy???
2013. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ~20 év alatt nem tűnt föl, hogy volnának méretek...
2013. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:DDD De most komolyan :D 40mm átmérő :D De a dobozokon álltalába 52 meg 56 van :D Komolyan nem értem én ezt hogy van :D
2013. márc. 17. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:

Még jó hogy kaptam értelmes választ is..

Csak annyit mondjon már valaki hogy ha 4 centi átmérőjű a péló akkor arra egyáltalán van koton?

2013. márc. 17. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos, én is tettem fel már erről kérdést, és nem nagyon kaptam rá használható választ, azonban egy régebbi fórumos válasz szerint le kell vonni néhány milimétert a koton mm számából, mivel NEM a faszméretre utal, hanem az óvszer átmérőjére. Ugyebár a gumi: eredeti, feltekert állapotában szélesebb, mint az olyan péniszek átmérője, melyekre való.


Szóval ezt írta valaki a fórumon, de eddig ez az egyetlen infóm, ezért bizonytalan vagyok. Mindenesetre hihetőnek látszik.


Amit biztosra mondok: nyugodj meg, a 4 centi tök átlagos Európában. :)

2013. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok: mármint természetesen átmérőre átlag a 4 centi. ;) (Te is átmérőre utaltál.)
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!