Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminellet szedek több mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminellet szedek több mint fél éve. Ma este kellett bevennem az utolsot a levélről de reggeltől kicsit pecsételtem (? ), pénteken kellenne megjönnie. Ez mitől van? Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
eddig minden rendben volt a gyogyszerrel. esetleg lehet a stressztől??mostanában sokat stresszelek.vagy sporttol??a nőgyógyászom csak jövő hét kedden rendel. nemgond ha csak akkor megyek el?vagy menjek sürgösen egy másikhoz???
2008. jún. 10. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne idegeskedj, lehet a stresstol is sportol is. 6 evig szedtem Y-t, neha nalam is elofordultak ilyenek.
2008. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd be az utolsot,ne maradjon ki.Van amikor már a hormonok egy kicsit megkavarodnak.Mindig pontosan kell szedni.Lehet ettöl közti vérzés és barnás folyás.Az orvoshoz meg mindenképp menj el.Ha ugy találja elküld vérvételre és az is lehet add másik fogamzásgátlot.Teherbe estek már fogamzásgátlo mellett,de ritka.
2008. jún. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!