Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menyire jó a mercilon 63x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire jó a mercilon 63x tabletta?

Figyelt kérdés
most előszőr kaptam fogamzásgátlot és arra lennék kivi hogy szerintetek mennyire jó ez a márka elöre is köszike
2008. jún. 11. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Énis ezt szedek több mint 3honapja és nekem bevált.Az elsö levélnél 1napig kicsit barnáztam de az normális.Hizni nem hizok töle,nincsenek panaszaim..bár ez attol függ h reagál rá a szervezeted.majd a májfunkcio kimutatja h jo e neked.
2008. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok megijeszteni senkit. Én is ezt szedtem 2006 júniusától. Áprilisban váltottam. Mellékhatásai egyáltalán nem voltak, egyetlen egyet leszámítva. Szépen, fokozatosan csökkent a libidóm. Ez feltűnt a páromnak is. Aztán utánaolvasgattam különböző fórumokon. Sokan panaszkodtak hasonlóról. Akkor úgy döntöttem, váltok. Cilestet kaptam, most fogyott el a második levél, és rendbejött a libidóm is. Amúgy szerintem az volt a probléma vele, hogy az ösztrogén és a progeszteron (ezt látod az össszetevőknél) teljesen egyforma arányban volt benne. Amit most szedek, annál kicsit több az ösztrogén. De ezt csak magam okoskodtam ki, szóval ez nem biztos. Egyébként nem tudom, hogy kiváltottad-e már, de elég drága is. Anno kb. 5000 ft-ért vettem, az utolsó adag már 6300 volt. Ez a mostani kerek 3000-rel kevesebb.


De azért próbáld meg, lehet hogy neked bejön majd, ha meg észreveszel valami gyanúsat, akkor menj vissza az orvoshoz.

2008. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!