Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás sürgősségi fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás sürgősségi fogamzásgátló tabletta mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap be kellett vennem egy 72 órás tabit (életembe először) és belázasodtam tőle. Elolvastam a betegtájékoztatót de ez nem szerepelt a mellékhatások között. Mennyire veszélyes ez? Milyen mértékben borítja fel a hormonokat? És mikorra áll vissza minden a régi kerékvágásba? Előre is köszi a segítséget! 20/L
2009. szept. 20. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónap alatt jött rendbe utána a ciklusom, a szerencsésebbeknek egy hónap után. Sajnos ez ilyesmivel jár, ne lepődj meg a lázon és ne ess majd kétségbe ha a következő menstruációd mondjuk 2 napos lesz és alig jön valami.

Jobbulást!

2009. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

akkor lehet,hogy nekem is a tabi miatt késik most? augusztusban vettem be,szeptemberben megjött,de most nem akar :s és nagyon félek

ennyire zavarhatja össze a tabi a menzeszt?

2009. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, és egyébként az az enyhébb verzió, mikor csak a menzeszt zavarja össze.
2009. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!