Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedjek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedjek, amitől garantáltan nem hízok (esetleg fogyok is) és a pattanásokra is jó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan fogamzásgátló tabiról nem tudok amitől fogyni lehet. Mindenkinél másképp hat ilyen téren. Lehet te fogyni fogsz tőle,de van aki hizik illetve még a cici is nő. Általában a pattanásokra jó a tabi. Mindenképp konzultálj a dokival. Ő a megfeleőt fogja neked felírni.
2009. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mercilont, meg yaz-t szedtem eddig. egyiktol se hiztam. fogyni nem a tabitol fogsz, meg hizni se. az az életmódodtól, táplálkozástól, sok mindentől függ.
2009. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan nincs amiről bárki is meg fogja neked előre mondani hogy te ettől garantáltan nem hízol.
2009. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én Milligeset szedek és azóta nincsenek patijaim,a hajam nem zsírosodik annyira,szóval jó hatásai vannak.alacsony a hormontartalma is.Fogyni azt nem hinném hogy fogsz tőle.
2009. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem majdnem minden foggátló hatással van a bőrre is. (kivéve az amelyik csak ront rajta..:D)

én triregolt szedek, ami ugye nem a pattanásos bőrre van, hanem az fogamzásgátló, de nekem elmúltak a pattanásaim is tőle.

fogyni egyik tablettától sem fogsz (kivéve ha megbetegített a tabletta és betegség miatt fogysz)

2009. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Diane 35-öt szedek,én nem fogytam tőle(bár nekem nem is kéne),de a pattanásokra tuti jó.Nekem nagyon bejött
2009. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!