Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig tart a menstruációm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wet nightmare kérdése:

Meddig tart a menstruációm, ha escapelle tablettát vettem be és valóban megszakította a folyamatot ami elkezdődött?! Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Szeptember 11-én este történt egy kis baleset (pont azokban a napokban volt peteérésem is), hétfőn bevettem az escapelle nevű 72 órás bogyót. (már előtte kétszer volt erre szükségem, évekkel ezelőtt, de ilyen úgymond mellékhatások nem jelentkeztek, ebből is kiderült az h a mostani esetben tényleg szükség volt a tablettára és ki is fejtette hatását, -a megtermékenyülés megtörtént, szerintem. -) Szeptember 27 -én, vasárnap "megjött" (?! ) (azért írtam idézőjelbe, mert épp h jelét adta annak h megjött) egészen szerdáig csak pár csepp. Majd szerdától (szeptember 30. ) erősödött valamennyire (ezt értsétek úgy, hogy naponta kb egy teáskanálnyi (már bocsi, de nem tudom máshogy leírni) -ezt elviselhetetlen görcsölés előzte meg közben pedig pillanatok alatt 39fokra emelkedett a testhőmérsékletem, nem vagyok a nagyon görcsölős típus és bírom a fájdalmat de ez kegyetlen volt- majd ma (október 6. án mintha a rendes napi adag jött volna (egyébként nekem 3-4, max 5napig tart de az már a levezető. ) A kérdésem az hogy: meddig fog tartani a menstruációm, mert már ma van a 10 nap, nem tudom mi van ilyenkor?!
2009. okt. 6. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor vissza kell menni az orvoshoz.
2009. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
doki.
2009. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!