Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Foggátló mellett normális az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foggátló mellett normális az olyan fehérfolyás, ami régebben mensi előtt és után volt? Most szinte mindig van.

Figyelt kérdés
az első hónapban végig barnáztam, így akkor az volt, most van a második hónap közepe lassan, és mensi óta fehérfolyásom van.ez a foggátló miatt van?
2008. jún. 19. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az első három hónap ég telt le, akkor szerintem normális, mert a szervezeted még nem szokta meg a tabit! De lehet gomba is, ha viszket, ég, csíp, bűzös a folyás....

Ha a 3.hónap után is vannak panaszaid feltétlenül említsd meg a dokidnak és vizsgáltasd meg magad! :) Nyugi, biztos nem lesz semmi baj! :)

2008. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem viszket meg semmi, teljesen olyan, mint foggátló előtt mensi előtt és után szokott lenni, csak, ha jól emlékszem, vhol olvastam, hogy ez normális, csak már nem vagyok benne biztos és véleményeket szerettem volna.

köszi a választ!

2008. jún. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!