Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a Yasminelle tabi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a Yasminelle tabi?

Figyelt kérdés

Most írta fel a dokim. kb.2 hét múlva jön meg, majd akkor kezdem szedni. 20 éves vok. Csak gondoltam végzek egy kis közvélemény kutatást, hogy:-hízlal-e(a doki szerint nem)

-tényleg szebb lesz e a bőrőm

-ha rendesen szedem be, mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?Csak mert, olvastam rémhíreket, hogy emellett is teherbe lehet esni...:S


Köszi előre is a válaszokat!:)




2008. jún. 19. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én is azt szedem és nekem bevált:),de persze ez ugye mindenkinél máshogy van,de rméljük neked is jó lesz:))!a kérdéseidre a válaszok:én nem híztam tőle,és a környezetemben akik ezt szedik ők sem:)),nem hízlal,a bőröm nekem végülis nem változott semmit,ha rendesen szeded be akkor szinte lehetetlen h.bármi baj legyen belőle:)),a lényeg h.arra figyelj h.amikor beveszed h.utánna ha esetleg hánytál v.hasmenésed volt akkor pótolni kell sajnos:((,de ez benne van a tájékoztatóba:))!rmélem tudtam segíteni:))
2008. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Igen tudom, a tájékoztatót elolvastam! :) Köszi a válaszokat! Megnyugtattál! :) További szép napot! :)

Azért várom a további tapasztalatokat is és a negatívumokat se hallgasátok el! ;)

2008. jún. 19. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó gyógyszer. 2 éve szedem és soha nem volt még panaszom!

Nekem a dokim külön ajánlotta ezt a gyógyszert, mert mondtam neki, hogy könnyen hízok.

Azóta fogytam bár sztem nem a gyógyszer miatt!:)

Petranova

2008. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia

szerintem biztos nagyjából ugyanolyan, mint a tübbi tabletta, de mindenki másképp regál rá. én például tiszta kiütés lettem 10 szemet tudtam beszedni...

remélem nem ijesztettelek el :)

2008. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Malenkaia válasza:

Szia!


Nekem bevált, semmi problémám nincs vele. :) Mondjuk igen, az arcomon észrevettem,h szebb lett, de hizlalni nem hizlal..legalábbis rám 1 kg sem jött! :D


21/L

2009. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónap alatt 5 kilót hiztam tőle :)
2011. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!