Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet megbízni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízni a fogamzásgátló tablettában?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek van személyes tapasztalata vagy véleménye, akkor írja le!
2008. jún. 19. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szedem a Belara nevezetű fogamzásgátló tablettát. Az első levél után 2 hétig menstruáltam, a doki azt mondta, hogy ez természetes, és amíg hozzászokik a szervezetem, addig lesznek köztes vérzéseim. De a második levél után már minden a megszokott rendben ment. És azóta nincsen semmi panaszom. Nekem a vérzésem ugyanolyan hosszú,és ugyanolyan mennyiségű, mint mielőtt nem szedtem a tabit, de van, akinek megrövidítni a vérzését, sőt annyira nem is fájdalmas a menstruáció. Kozmetikai szempontpokból is jó, ugyanis nálam csökkentette a pattanások mennyiségét. A védettséget tekintve is meg vagyok vele elégedve, ugyanis eddig még nem volt semmilyen problémám vele, hál' istennek.
2008. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem bízom meg benne tökéletesen.Ha erős hasmenés,hányás van a hatáse sem erős.Tehát a terhesség ellen ez sem nyújt maximális védelmet, nem beszélve a nemi úton terjedő nyavajáktól.A tabletta nagy előnyének tartom a szép, pattanásmentes bőrt mint "mellékhatást" és azt, hogy a menstruáció rendszeressé,kiszámíthatóvá és könnyebbé válik tőle.Tehát a tabletta két élű fegyver.:)
2008. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi eddig óvszerrel védekeztünk,de kiszakadt 2x is és mind2x eseményutánit kellett bevennem. Ezért most váltok a Yasminelle nevű gyógyszerre. Jobban bízok a gyógyszerben, mint a gumiban, mert ha jól veszem be nem lesz gond. Innentől már csak az én felelősségem és nem kell mindig azon szoronganom, hogy Úristen! Kiszakadt és most mi lesz....stb.

De ez az én álláspontom....

2008. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hónapja szedema novynettet. eddig semmilyen negatív hatásást nem észleltem! Az biztos, hogy sokkal jobban megkönnyíti az együttlétet, nem kell kizökkeni még fél pillanatra sem és az óvszerrel bíbelődni.

Nekem elötte is pontosan megjött, és most, hogy szedem így is pontosan megjön. Kevesebb pattanásom van, és kevesebb amenstruációm is!

Figyelni kell, hogy mindennap bevedd, és így minden rendben lesz. :)

2008. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sya:)nem akarlak elijeszteni,de én a lindynette 20at szedtem mostanáig,amíg a kezdet óta nem kezdett el fájni tőle a gyomrom...hiába mondtam dokinak hogy nem jó..és szédülök tőle...szedjem!ma túl vok egy tükrözésen is..és tlg a tabi miatt!mert nem hitték el...fekélyem van..ami hálég gyógyul!

ezekután én sem bízom!sőt ma megjött...és csak barna folyásom van...szal lehet hogy nem is haott és akk leg 2hónapos vok..de remélem hogy tévedek..30.án megtudom:(azóta is sík ideg vok..ntom mit tegyek..és hogy itthon mi lsz velem ha kiderül..szal nem én vok az egyetlen!ha vmi bajt észlelsz menny majd azonnal dokihoz!

2008. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!