Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek lefeküdni a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni a barátommal! Rettenetesen félek attól, hogy teherbe eshetek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyunk, és egyre gyakrabban célozgat rá, hogy itt lenne az idő; én is így érzem, és vágyom is rá. Viszont rettenetesen félek attól, hogy teherbe eshetek! Egy gyerek teljesen tönkretenné az életemet.

Az óvszerben nem bízom, tablettát egészségügyi okból nem szedhetek.

20 éves vagyok.

Félek, hogy emiatt megromolhat a kapcsolatunk... :S


2008. jún. 19. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem első alkalmonál nem kell rögtön a sex... elég ha pettingeltek az ugyanolyan jó sőt néha jobb is... akkor nem lessz ugy gond szoval szerintem igy kellene kezdeni és majd később ha már megszoktátok egymást pettingbe és tudjátok hogy kinek mi a jó utánna mehetne csak szerintem... bár ez csak az én véleményen
2008. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz akkor soha nem fogsz lefeküdni vele, csak ha már gyereket akartok?
2008. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Első válaszolónak: mivel már régóta együtt vagyunk, a konkrét szexen kívül minden megvolt már.

Második válaszolónak: nem tudom, ezért kérdeztem, hogy mások hogy teszik túl magukat ezen? :o

2008. jún. 19. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a tablettán és a gumin kívül rengeteg védekezési módszer létezik. Ott vannak például a Pharmatex termékek: hüvelytabletta, kúp, krém. Ezeket mind lehet használni. Az igaz, hogy ezek a dolgok egymagukban csak olyan 85-86%-os védelmet nyújtanak, de gumival együtt, tökéletesen hatásos. nem? És ha a gumi elszakad ott van még a másik is. Én kúpot használok és meg vagyok vele elégedve. Az igaz, hogy néha még most is parázok, hogy "úristen terhes vagyok" de ezeket mind csak bebeszélem magamnak :) Nem olyan könnyű teherbe esni, ne aggódj. Ha meg nagyon nagyon félsz számold ki, hogy kb mikor lehet peteérésed. (Gondolom neked már nem olyan rendszertelen, mint egy 15 évesnek). Remélem segítettem.


16 éves lány

2008. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek, én ezért irattam tablettát még az első alkalom előtt. Ha nem szedhetsz, bár nem tudom, mi az az egészségügyi ok??? Hasznljatok hüvejgyűrűt, az nagyon biztonságos, vagy óvszert és mellette Pharmatex krémet vagy hüvejkúpot, ha az óvszerben nem bizol egyedül.
2008. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Pharmatex termék és az óvszer együttesen kiváló módszer a védekezés szempontjából. Ha na adj isten, mégis megesne a baleset, amit én ennyi védekezési módszer mellett kétlek, akkor még ott az utolsó lehetőség, a sűrgősségi (72 órás) tabletta, amitől mindenkit óvva intenék. De nehogy erre menjen rá a kapcsolatotok!
2008. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem bízol az óvszerben? Óvszer használatával a legkisebb a teherbeesés lehetősége (2%), ez is csak akkor lehet sztem, ha egy rosszabb minősegű óvszer elszakad. Használjatok Durexet, mert elég sok szempontból letesztelték, hogy megbízhass benne.
2008. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak már fogamzásgátló szerek is. Pharmatex pl.?

Amúgy bízhatsz az óvszerben, szerintem ha sok tizenéves könnyűszerrel megteszi óvszerrel, és nem fél (ennyire legalábbis nem), akkor neked mi okod? Ugyan. Ha kilyukad az óvszer, azt észreveszitek...

Nem szabad így látni az egészet, mert akkor egész életedbe így lesz, hmm?

2008. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak nmás*
2008. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat! :)


Harmadik válaszadónak: több kizáró okom van a hormonális szerekre, amiket most nem részleteznék, de doki mondta. A gyűrű is hormonális.

A mai tinik eléggé felelőtlenek szerintem; én azért félek, mert nem tudnék most gyereket vállalni, később viszont szeretnék.

Szerintem kipróbálom a Pharmatexet gumival. Azért nem merem önmagában, mert a párom is elég tapasztalatlan...

Még egyszer köszi mindenkinek! :)

2008. jún. 20. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!