Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-at mindegy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-at mindegy, milyen sorrendben szedem?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy mindegyik tablettában ugyanannyi hormon van? Mert a levélen csak napok vannak, nincsen sorszámozva. Tehát ez azért van, hogy nyomonkövethető legyen, és mindegy, hol kezdem?
2008. jún. 19. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy h pl melyik szerdainál kezded, vagy keddinél. Az enyém is ilyen.
2008. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És ha még ránézel erre a kérdésre, megírnád, milyenek a tapasztalataid? :) Én még sosem szedtem gyógyszert...
2008. jún. 19. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Helló! Nem én válaszoltam neked ez imént, de mivel én is ezt szedem, leírom a tapasztalataimat. Nos nekem nagyon bevált. Csak a pozitív hatásokat érzem: beállt a mensim (szinte órára pontosan), szebb lett a bőröm és nem kell azon paráznom, h terhes vagyok-e vagy sem :-) Csak egy negatívumot érzek (bár ez lehet, h nem is baj): szóval azóta többször megyek pisilni :-S Egyébként mindegy hol kezded, mindegyik szem ugyanazt tartalmazza. Én fentről szoktam kezdeni és jobbra haladok. Ífy mindig látod, h bevetted-e az aznapit, vagy még nem (ha esetleg nem emlékeznél rá). Ja és olvasd el a tájékoztatót, hasznos lehet később is :-)
2008. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ezt a tablettát szedem. Teljesen mindegy hol kezded, mindegyik tabletta ugyanazt tartalmazza. Azért vannak rajta a napok, hogy tudd követni, és ne fordulhasson elő, hogy elfelejted, bevetted e már. A menzesz tényleg jól beáll tőle (nekem mindig is rendszertelen volt, pedig mensturálok már 15 éve :P). Rövidebb ideig is tart a vérzés, meg kevesebb is. Én annyi "negatívumot" észleltem (persze nem feltétlenül van másokra is ilyen hatással), hogy felszedtem néhány plusz kilót, mióta ezzel védekezem. De ez talán nem is annyira nagy baj, a párom úgyis panaszolta korábban, hogy nagyon sovány vagyok :)
2008. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat. :) Már elkezdtem tegnap, remélem, nem lesz semmi baj vele. :) Még egyszer köszi. :)
2008. jún. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!