Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e ezek alapján terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e ezek alapján terhes?

Figyelt kérdés

Legutóbb nem használtunk óvszert a barátommal, de nem élvezett belém. Előváladék 2x a kezemre ment. Egyébként a 16-17. napban voltam.

Szerintetek?

20L


2013. jún. 10. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2013. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kb hány százalék rá az esély? A teszt csak 2 hét után mutatja ki,ugye? A 72 órás az nagyon megviseli a szervezetemet, érdemes lenne mégis?
2013. jún. 10. 17:32
 3/7 _Jessy_ ***** válasza:
Gyanítom, hogy 72 órásról meg lekéstél. Amúgy pedig a peteérés a vérzés első napjától számítva nagyjából a 10. és 20. nap közé esik, úgyhogy eléggé sanszos.
2013. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Sikerült szépen eltalálnotok a peteérés környéki napokat, így van esélye a teherbeesésnek. Amit pedig írtál, jó nagy hülyeség. :) Attól, hogy láttad a kezeden az előváladékát, az nem azt jelenti, hogy a hüvelyedben nem volt előváladéka... Azt sem te, sem a párod nem érzi. :) Én vennék be 72 órásat a biztonság kedvéért, de ez nyilván a te döntésed. :)
2013. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Snooch ***** válasza:
Hány napos ciklusaid vannak általában?
2013. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
28-30 naposak.
2013. jún. 12. 07:32
 7/7 Snooch ***** válasza:

Hát nem tudom, 30 napos ciklusnál épp a 16. napon van peteérés, elvileg. De persze lehetett 1-2 nappal előtte és utána is, ha változó, hogy 28, 29 vagy 30 napos a ciklusod.

Egyébként én is jártam így, pont peteérés idején, és annyira rástresszeltem sok válasz miatt, amit itt olvastam (azt írták sokan, hogy ilyen esetben tuti, hogy gyerek lesz belőle, stb), hogy késett is 5-6 napot, aztán szépen megjött, nem vagyok terhes.

Szóval ne agyalj rajta, amennyire ez lehetséges, addig míg nem késik, mert attól csak rosszabb lesz sajnos.

2013. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!