Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja volt együtt a barátommal amikor elaszakadt a gumi és hát sajnos megtörtént a legrosszabb...Másnap kb 9 órára rá bevettem az Escapelle nevezetű 72 órás sürgösségi tablettát.Azután kb 5 napra rá megjött és 6 napig tartott...Azután száraz voltam de most kb már egy 2-3 hete fehér folyásom van.Nem büdös,fehéres túros nyúlós váladék.Sokszor olyan mintha bepisiltem volna.Valaki valami tapasztalat... 1 hónapja vettem be körülbelül a tablettát... Nagyon félek.:(

2013. jún. 10. 17:37
 1/6 anonim válasza:

nincs tapasztalatom a szerrel kapcs., de sztem nem lehetsz terhes, ha egyszer vettél be ilyen bogyót... (magas a hormontartalmuk, stb). De, ha nem vagy biztos a dologban, akk vegyél egy terhességi tesztet, sztem már ki kéne mutatnia, ha az vagy, de nem hiszem... :)


Am ezt találtam itt gyakorin:

" A létrejövő terhességek kb. 84%-át lehet megelőzni Escapelle alkalmazásával, ha a készítményt a védekezés nélküli közösülést követő 72 órán belül alkalmazzák. "

2013. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megjött, nem hiszem, hogy terhes lennél.

egyszer sajnos nekem is kellett bevennem egy Escapelle tablettát, mert elszakadt a gumi. Időben észrevettük, és nem ment el, de jobb az elővigyázatosság. De én mondjuk semmilyen tünetet nem tapasztaltam a tabletta után. Semmi változás nem volt. Ennek már 3 éve.

2013. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok :) Csak teljesen megvagyok ijedve ettől a fránya fehérfolyástól... Már az agyamra megy... Eddig csak mensi elött volt...Talán még utána is pár napig...Most lehet hogy ez a gyógyszer erős hatása...Mert a gyogyszer után nekem egy héttel elöbb jött meg...:)
2013. jún. 10. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

De miért nem végzel el egy tesztet?

Miért jobb aggódni?


Egyébként természetesen VAN hibaszázaléka a sürgősségi fogamzásgátlónak, de minél előbb veszi be valaki, annál kevesebb.

TE pedig nagyon gyorsan bevetted.

2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy jellemezted (túrós, stb...) alapján meg kellene mutatni nőgyógyásznak. De nem hinném, hogy ez terhesség tünete. Inkább valamilyen fertőzés, felfázás, stb...

De teszt 2 hét után már kimutatná, szóval reggel vehetsz egyet.

2013. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!:)
2013. jún. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!