Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A múltkor úgy csináltuk a pasimmal majd' 1 órán keresztül,h csak egy óvszer volt rajta. Mármint miután először elment nem vette le, és úgy csinálgatott tovább... Elbambultam és nem szóltam rá, most pedig félek, mert ugye egy együttlét egy gumi, de ő többször is elment egy gumiba...

2013. jún. 10. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem szakadt ki a gumi, akkor nem lehetsz.
2013. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szakadt ki-felengedtem vízzel. kösziiii, most megnyugtattál :) bocsi a hülye kérdésért, de naaa.. :$$$$$
2013. jún. 10. 17:41
 3/12 anonim válasza:
szerintem se lehetsz terhes
2013. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dőlök a röhögéstől: "felengedtem vízzel" :))) ... nem vagyok hülye, értem, csak eléggé vizuális típus vagyok, és így kívülállóként ugye ... :)))
2013. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

egyébként akk miért van az,h egy óvszert csak egyszer lehet használni? Mármint remélem érthető így a kérdésem, mert a barátomon egy óra hosszáig volt, és többször is elment, tehát kellett volna gumit cserélni sztem...

2013. jún. 10. 17:51
 6/12 A kérdező kommentje:
mindig felengedem vízzel, mert így a tuti :D
2013. jún. 10. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
azért ajánlott élvezés után lecserélni, mert gondolj csak bele: teleélvezte, utána folytatja, majd a gumi kiszakad és minden beléd ömlik...
2013. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
érteeem, ez tényleg logikus... köszi :) na majd legközelebb jobban odafigyelek a barátom helyett is, mert ez nem játék...
2013. jún. 10. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Háát, én nem lennék benne biztos, hogy nem.

Ha elmegy benne, összébmegy, vagy kicsit is rosszul van rajta, kifolyhat belőle. (ezért is ajánlatos minél hamarabb kivenni ejakuláció után)

2013. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha rá van írva a tájékoztatóra az alkalmazás, akkor egyesek miért nem úgy alkalmazzák.

Az most egy dolog, hogy a barátod többször ment el, de ha lecserélte volna a gumit akkor is ugyan olyan jó lett volna. Talán még jobb, mert akkor nem totyogott volna ott a ...-ba. Igazából attól függ, hogy mennyire volt tele gumi, mert azért többszöri menet után... ilyenkor benne van az, hogy kifolyik és így akár a hüvelybe is kerülhet a tartalom.

2013. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!