Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beagyazodasi verzes, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beagyazodasi verzes, vagy a fogamzasgatloval amugyis keves megvonasos verzessel jaro normalis menstruacio?

Figyelt kérdés

2 eve szedek tablettat,soha nem hagytam ki egyet sem.2 nappal ezelött a normalisnak megfelelöen megjött a menzeszem.Amiert aggodok, hogy keves!Csak 3/4-ig tölti meg a tampont.Olvastam arrol,hogy a beagyazodasi verzest össze lehet keverni a menstruacioval. Nekem viszont ez a verzes nem a menzesz vart idöpontja elött jött (ahogy a beagyazodasi verzesröl mondjak),es tartalmaz kisebb verrögöket is. Melleim nem fajnak,reggelente nincs hanyingerem, viszont egyaltalan nem tudom az etelt lenyomni a torkomon. Ehes vagyok, de nem kivanok semmit enni.

Mult heten 5 napig kellett szednem egy tenoxikam-ot tartalmazo gyogyszert vall fajdalomra, de ez a hatoanyag nem szerepelt a fogamzasgatlom hasznalati utasitasanak a listajan mint hatascsökkentö.


2013. jún. 12. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Védekezel.Nem lehetsz terhes.Fogamzásgátló szedése mellett NINCS MENSTRUÁCIÓ,sem pedig beágyazódási vérzés,mert TELJESEN LEÁLLÍTJA A PETEÉRÉST.Így nincs minek beágyazódnia és nincs hova.
2013. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg aktus után 2héttel egy terhességi tesztet elvégzel és megtudod, hogy volt-e befolyással a tenoxikam.
2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is szedek tablettát,mindig szombaton jön meg.Viszont volt olyan is,hogy csak vasárnap jött meg.Volt olyan,hogy szombaton alig volt valami,én is azt hittem baj van,de másnap rendesen meg jött.

Ne ijedj meg,biztos nincs gond.

2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond de jobb felni mint megijedni! Sajnos a fogamzásgátló nem 100% os védelem! Saját pelda mindig pontosan szedtem fogamzásgátlót soha nem felejtettem el! Semmi gyógyszert nem szedtem ami csökkenthette volna a hatását megis terhes lettem majd 2ev fogamzásgátló szedese mellett! Csinalj egy tesztet onmagad megnyugtatasara!:-) 27/L
2013. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a batoritast! a tesztet mar megvettem, mert minden racionalis erv ellenere (es hogy mindenki azt mondja elegge kizart a terhesseg)azert a retteges bennem van; megcsinalhatom addig ameddig most a megvonasos verzes tart, vagy varjak ameddig teljesen elmulik? Amugy ma jar le a 7 napos szünetem.
2013. jún. 12. 13:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel megcsinaltam a tesztet, negativ lett. Amugy meg utananeztem a tenoxikam-nak, es azt irjak rola, hogy megneheziti a teherbeesest,terhesek pedig egyaltan nem szedhetik. Szoval aki hallja adja at, en a Tilcotil nevü gyogyszerben szedtem a tenoxikam-ot,bar szerintem ezt Magyarorszagon nem forgalmazzak.
2013. jún. 13. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ugye, hogy nincs baj :) 3-as vagyok..


Utolsó, most megijesztettél,hogy történt??

2013. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!