Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért okoz az óvszer korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz az óvszer korai magömlést?

Figyelt kérdés
Óvszer nélkül nincs ilyen problémám. Óvszerben viszont képtelen vagyok kontrollálni, sőt, sokszor fáj is, sőt ritkábban sebek is maradnak. Nem az anyagára vagyok allergiás, mert többféle anyagút is próbáltam.
2013. jún. 25. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor fáj, sebek alakulnak ki és korai magömlést okoz? Ez nem logikus.
2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyobb méretet.
2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Sokszor fáj, sebek alakulnak ki és korai magömlést okoz? Ez nem logikus."


Mi nem logikus benne? Nem fáj mindig nagyon, és a sebek is csak utólag lesznek látványosak. Szex közben nem tűnik fel, habár ez nem túl hosszú idő óvszerben :D

2013. jún. 25. 22:08
 4/6 A kérdező kommentje:

"Vegyél nagyobb méretet."


Erre én is gondoltam, mivel a kisebb méreteket felerőltetni is alig lehet, de el is szorítják és le is lankadok. Ezért vettem olyanokat, amik vastagabbak, de ezekkel sem tökéletes. Pedig nem vagyok kimondottan vastag!

2013. jún. 25. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Csináld anélkül. Problem solved.


Viszont sosem értettem hogy mit lehet nyavalyogni az óvszer miatt. Az ugyanis tágul. Nemrég láttam talán egy roccos filmet, az ürgének akkora fsza volt mint egy lónak és normál vagy extra méretű gumi volt rajta ami látszott hogy a tövénél nagyon is összeszorul, mégis vidáman dugta végig a csajt. Gondolom órákig - addig tart felvenni egy jelenetet.

2013. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Használj Pharmatexet, sokkal jobb!
2013. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!