Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás fogamzásgátlót kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás fogamzásgátlót kellett bevennem, amikor az aktus történt a párommal, még kicsit menstruáltam, és amint bevettem a bogyót megjött utánna 3 napra, és 3 nap alatt elmúlt. Ezek szerint nem vagyok terhes? Vagy csak mellékhatás?

Figyelt kérdés
Lécci aki ponosan tudja az irjon.nagyon aggódom.
2009. okt. 14. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes de kicsi az esély rá, csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva akkor is ha megjön újra.
2009. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
melyik fajta bogyót vetted be? (neve)
2009. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Escapelle
2009. okt. 14. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is teljesen ugyan ez volt. Még picit megvolt, és akkor élvezett belém. Bevettem, aztán nekem is 3 napra jött meg megint, aztán elmúlt. Utána viszont eléggé felborult... De már rendszeres. A 72 órás tabi hatalmas "lórugás" a hormonoknak. Én nem lettem terhes, szerintem te sem vagy az, de ha nagyon félsz tesztelj.
2009. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huhh:) kicsit megnyugodtam,de ijesztő volt,hogy megjött..és egyik napról a másikra elmúlt..de amúgy tényleg nagyon izgulok..:S mivel csak 16 vagyok.nem vagyunk amúgy a barátommal felelőtlenek,mert biztos sokan ezt gondolják,8 hónapja vagyunk együtt,de még 1* sem szakadt ki,nem tudjuk,hogy most mitől volt..:Sés hát bevalomm azért 16 évesen kicsit bevagyok sz*rva egy babától..:| remélem tényleg nem lesz semmi..az eset után nem feküdtem+kimostam magam..szóval remélem nem lesz semmi:S
2009. okt. 14. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és megértelek :S Én nem teszteltem, de 2hónapig izgultam, hogy milesz :$ Azért vegyél tesztet ha tudsz, hogy megnyugodj :) 17/L
2009. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát még nem telt le a 2 hét..de ha letellik szerintem veszek..egyszer már teszteltem mondjuk 15 éves koromban..akkor még kis hülye voltam aztán nem is volt gumiszakadás meg semmi csak késett,én meg beszartam:D

uhh hát annál a pár perc várakozásnál nem volt rosszabb :|:D jó,hogy valaki megért..:) köszi ari vagy:)

De amúgy ha véreztél te is.meg most énis. az,olyan mintha menstruáltál volna,mivel ugyanonnan jön a vér,és hát a menstruálás elvileg csak akkor van,ha nem termékenyültél meg.nagyon remélem,hogy nem lesz semmi.

2009. okt. 14. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még mindig.

Nemnem, akkor is megjöhet, ha terhes vagy. Ezt én sem értem nagyon, de így van. És barátnőm anyukája is 4hónapos terhesen vette észre, hogy babát vár, mert rendesen megjött neki, aztán mégis.. :$


De nyugi, szerintem te biztos nem vagy terhes, a tabi miatt. :)

2009. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!