Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PHARMATEX fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PHARMATEX fogamzásgátlóról vélemény/mellékhatások?! 15 éves vagyok, nekem ez megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
te 15évesen fogamzásgátlót nah ez durva szerintem
2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a tabletta nem vált be nekünk. csípte a barátnőmet belűről, és lasaban is oldódik.

a hüvelykúp viszont annál jobb :) csak ajánlani tudom. :)

mi ugy használtuk, hogy megszakítással. nem volt probléma soha belőle. (mielőtt elmentem volna mindig kivettem, és a hasára élvezrem, vagy épp oda ahhova)


megszakítás nélkül nem nyújt elegendő védelmet.

2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább használj óvszert, ha már mindenképpen szexelni akarsz és azt is úgy, ahogy elő van írva a használata! Jobban jársz vele, mint a Pharmetex-el!
2013. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be a kúp se, csípett mint a fene.

Önmagában peig egy megbízhatatlan szar. Rengetegen teherbe esnek mellette.

Maradj a guminál, ha már ilyen fiatalon szexelsz!

2013. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha beleszólhatok, 15 évesen ezt még korainak tartom, de te tudod. Nekem nem vált be a Pharmatex igazán, hüvelykúpot használtam, de egy idő után elkezdett csípni, meg elég körülményes megvárni az oldódási időt. Nem elég biztonságos,érdemes mellé óvszert is használni.
2013. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
halohalo. azért annyiban maradjunk, hogy én véleményt és mellékhatásokat kérdeztem, nem azt, hogy mit gondoltok arról hogy hány évesen élek nemi életet. ha van olyan ember, akivel tudok, és megbízok benne, akkor nem kell kötekedni. :) allergiás a latexra a barátom.. és higgyétek el hogy kellően felvagyok világosítva, ezért kedves kommentelők "ha az apád lennék agyonvernélek" ott dumáljatok akik felelőtlenül szexelnek :D na (K)
2013. júl. 23. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem azzal van a problémám, hogy szexelsz, (bár pár év múlva fogsz csak rádöbenni, mennyi mindent nem tudsz most)hanem azzal, hogy szüleidnek nem fordult még meg a fejükben, hogy nőgyógyászhoz vigyenek, és egy internetes oldalon kérsz fogamzásgátlási tanácsokat idegenektől. De gondolom, ha véletlen teherbe esnél, nagyon összeszidna. Erre a kérdésre Édesanyádnak, vagy a nőgyógyászodnak kéne válaszolnia. Szomorú...
2013. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
emberek, nem ezért van ez az oldal? :D egyébként nem biztos, hogy 16 év alatt írnak fel fogamzásgátló tablettát, na me
2013. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
emberek, nem ezért van ez az oldal? egyébként nem biztos, hogy írnak fel fogamzásgátlót 16 év alatt! amúgy ha valaki megtalálta azt a személyt, akiben teljes mértékben megbízik, és tud róla mindent meg ilyesmik, akkor miért baj ha szexelnek ?:D
2013. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!