Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg a gyógyszer mentes héten. Miért?

Figyelt kérdés
8 éve szedek tabit,ilyen még nem történt de hallottam hogy lehetséges egy alkalom kimarad.. szóval ez belefér? Rendben szedtem a tabit,nem hánytam,hasmenésem nem volt,nem szedtem antibiotikumot stb.. Ami még eszembe jutott hogy múlt hónapban kimaradt egy tabi az első hétből de a szünetben akkor rendesen megjött így nem gondolnék terhességre..24L

2013. aug. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem szimplán nem alakult ki rendes nyálkahártya, ami lelökődjön, néha előfordul normális esetben tabi nélkül is

lehet később megjön, csak nem olyan erősen

2013. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért egy teszt nem ártana.
2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék,hogy végül mi lett? Jelentkezett a megvonásos vérzés?
2014. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,de úgy hogy a következő levélbe belekezdtem és a 2.nap(tablettánál) megjött..Tartott 3napig gyengén mint szokott.Érdekes volt,biztos a kihagyott tabletta végett a hormok megkavarodtak.
2014. ápr. 29. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem még mindig nem jött meg, mostmár a 11ik napon tartok!
2014. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor tesztelj egyet az a biztos.Ha a következő megvonásos nem jön meg,irány a doki.Ha pozi a tesz akkor is :)
2014. máj. 1. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Már voltam dokinál,semmit nem lát, teszek negatívak, 2 hét múlva kell visszamennem!
2014. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!