Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi teszt mikortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi teszt mikortól megbízható?

Figyelt kérdés
Ha tegnap történt az eset és ma csináltam egy tesztet és azt írta ki hogy nem vagyok terhes, az megbízható? Mármint n em túl korai megállapítani?
2013. szept. 1. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még tul korai
2013. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj legalább 2 hetet!
2013. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát addig, amíg nem marad el várt menstruációd, addig szerintem ne tesztelj. Ha nem jön meg a menzeszed, utána már 2-3 napra tesztelhetsz, mert akkor már nagy valószínűséggel kimutatja, ha terhes vagy!
2013. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Korai. Beágyazódás 10-14 nap, csak ezután termel hcgt a szervezet, amire a teszt is reagál.

Leghamarabb 10 nap múlva mutathat valamit, de még az sem biztos.

2013. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Snooch ***** válasza:

Nagyon korai, ha tegnap történt az eset, akkor a beágyazódás is még jó 5-6 nap múlva fog csak megtörténni, de még valszeg akkor is negatívat mutatna.

Az aktus után kb. 14 nappal mutat megbízható eredményt, vagy ahogy írták itt már, ha kimarad a menstruációd, utána 2-3 nappal már kimutatja biztosra.


Nagyon korai most még,jó ideig felesleges pénzkidobás csak próbálgatnod még.

2013. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25-ös érzékenységű teszt 14 nappal,10-es érzékenységű teszt 10 nappal az aktus után ad eredményt,de a legbiztosabb az elmaradt mensi első-második napján,addig felesleges,mivel a beágyazódás 12-14 napot vesz igénybe a szervezetben,és csak ekkor kezd termelődni a hcg hormon amit alapján a teszt működik..:)
2013. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!