Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb 13 ora mulva vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 13 ora mulva vettem be a tablettat, lehet gond?

Figyelt kérdés
Mult heten kezdtem uj levelet a lindynette 20bol. Mar 3 eve szedem, eddig nem volt semmi gond. Azonban a 2. tablettat elfelejtettem bevenni rendes idoben es kb 13 oraval utana vettem be (amugy 12 lett volna, de kivetelesen azt hiszem az elozot kicsit korabban vettem be mindt ahogy szoktam). Azota tobbszor voltam a parommal de a tablettat rendesen szedem. Az az egy tabletta es az a plusz egy (? ) ora okozhat-e gondot szerintetek? Bizom benne h nem...
2008. júl. 2. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy nem történt tragédia,bár gyengül a bogyó hatása,de ha már 3 éve folyamatosan szeded,nem tartom valószínünek,hogy teherbe estél.
2008. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!