Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 07. 01-én kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

07. 01-én kezdtem el szedni a lyndinette20 fogamzásgátlót. Kb mikor lesz a menszesz után pecsételő vérzésem? Hány levél után véd biztosan?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is most kezdtem ugyanezt. Én menstruáció első napjától kezdtem, és úgy volt pecsételő vérzésem, hogy nem múlott el teljesen, és kb. egy hétig még nagyon picit vérzett. Most tartok a 11. szemnél, de már elmúlt. :)


Nekem a dokim azt mondta, hogy 14. szem után már biztosan véd, de mki mást mond. Olvastam azt is (a gyógyszer füzetében, nem a betegtájékoztatóban), hogy első szemtől véd. Ha nagyon tutira akarsz menni, akkor az első levél után hagyd el a gumit, én mindenesetre bízom a dokimban. :)

2008. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pecsételő vérzésed nem biztos hogy lesz, nem mindenkinél van. Az a jó ha nincsen, ha van egy kisi persze az sem gond az első pár ónapban. Az elsőlevél után már mindegyik fogamzásgátló véd, van amelyik hamarabb is, de az nem tudom melyik hogyan, de az első után mind tuti véd, ha mindne szemet rendesen beszedtél.
2008. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem már 1,5éve és nekem nem volt pecsételő vérzésem.Én 1hónapot vártam vele utánna már tutira véd!Örülök neki mert szerencsére már alig van menszeszem meg csak 2,5napig tart.
2008. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a volinát szedem. Az az első naptól véd. A biztonság kedvéért megkérdeztem egy orvost és azt mondta,h nem hülyeségből írták rá a betegtájékoztatóra. Nyugodt lehetek és hihetek neki. Hát így is volt és semmi bajom. Én most vagyok a 23. napon és még mindig van pecsételő vérzésem. Kinek milyen a szervezete. Mondjuk a mensesem is 7-8 napig szokott meglenni. Ami bosszantó eléggé, nem mondom...
2010. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!