Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek, ha augusztus 21....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha augusztus 21. -én vettem be eseményutáni tablettát és rá 5-6 napra elkezdtem barnázni, majd olyan 5 napig gyengén véreztem, lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés

augusztus 20.-án együtt voltam a párommal és történt egy kis baleset. Az aktus végén vettük csak észre,hogy az óvszer elszakadt,a barátom péniszének a tövén volt. Magyarán belém is ment el. Mivel ünnepnap volt,így nem tudtunk rohanni az orvoshoz így csak másnap délelött tudtam bevenni(sajnos abban a honapban már volt kisebb malőr az óvszerrel,akkor csak egy kis lyuk lett rajta nem élvezett belém,de biztonság kedvéért akkor is vettem be,utána normálisan meg is jött a havim). Most azért kicsit komolyabb a helyzet. Mont már irtam rá kb hat napra augusztus 26-án elkezdtem barnázni ami átalakult kis mennyiségű vérré,nem tudtam hogy most ezt rendes havinak vegyem,vagy köztes vérzésnek,mivel a rendes havimnak szeptember 10.én kellett volna jönnie. 9.-én csináltam egy tesztet,ami negatív lett,kicsit meg is tudtam nyugodni. Majd pénteken,13.-án elkezdtem kicsit barnázni,de másnapra el is mult. Ekkor csináltam még egy tesztet,ami szintén negatív lett,azóta fura folyásom van ilyen sárgás sárgásbarna színű,a hasa. Viszont nagyon furcsa. Ugy erzem mintha feszulne es az alhasamat mikor megnyomogatom szinte olyan mintha érezném a petevezetékemet,hogy nagyon kemény. Nagyon félek,szerintetek ez terhesség jele lenne?

Csak normális válaszokat kérnék,előre is köszönöm!!


2013. szept. 19. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szv 21-én vettél be sürgöségit v esemény utánit mivel a beágyazódás 5-6 nap és a sürgősségit 3 napon belül veheted be valószínűleg ez a gyógyszer hatása mivel ha terhes voltál és elvetélsz görcsölsz és vérzel ne izgulj ha negatív lett
2013. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor biztos,hogy nem lehetek terhes ha a gYogyszer miatt véreztem?
2013. szept. 19. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
valószinüleg de a biztonság esetér keresd fel nőgyogyászod v háziorvosod és konzulálj vele!
2013. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!