Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 napja feküdtem le a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 napja feküdtem le a barátommal. Megszakitást alkalmaztunk, most először :S ha most csinálnék tesztet akkor megtudnám h terhes vagyok-?

Figyelt kérdés

Muszáj lenne, mert tiszta idegsokkos vok azóta :S

Persze tudom h az aktus után 2 héttel emg minden, deh mégis :S


2009. nov. 5. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha most felesleges kiakarsz dobni pénzt tedd. negatív lehet az eredmény. jobb megvárni a 2 hetet. vagy azt míg meg nem jön. de így idegeskedsz nem is biztos megjön. legalább megtudod, hogy miért is jó a védekezés. amúgy gratulálok, hogy ilyen felelőtlen voltál.
2009. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
te is utólag vagy okos... sose értem, mikor valaki meggondoltan felelőtlen, utána pár nappal meg rájön hogy hoppá, félek.
2009. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jólvan erre a szövegre nem vagyok kíváncsi egyeltalán!! Igen hülye voltam, belátom... és veled nem fordult elő már ilyen?? tanácsot jöttem kérni, nem pedig azt amit már tudok magamról is !
2009. nov. 5. 17:41
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
nem, nem fordult elő mert már kezdetektől fogva védekezek :)
2009. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rendben akkor örülök neked... Am nem konkrétan a szexre gondoltam, hanem általánosságban...
2009. nov. 5. 17:52
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
ha tudod akkor a mi szarnak kérdezed?? aki hülye meg is érdemli. 14 nap múlva mutat eredményt a teszt, úgyhogy még egy hetet sokkolódhatsz.
2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
H mi a szarnak? azért, h nem-e van vmi más lehetőség... kösz a semmit neked...
2009. nov. 5. 18:18
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem-e van más lehetőség? Mégis mi? ha ilyen pofon egyszerű lenne az egész, nem lenne ennyi abortusz. 72 órán belül lett volna lehetőség eseményutáni tablettát bevenni. Így meg csak imádkozhatsz. Mellesleg az idegességtől meg késni fog, és mivel késik ideges leszel. Ördögi egy kör ez, de ki lehet kerülni fog.gátlóval, óvszerrel. Ennyi. Tesztet majd csinálj a menstruációd késése után 3-4 nappal.
2009. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Jajj semmi baj, megszakítással gyakorlatilag minimális, szinte 0 az esélye a teherbeesésnek, akárki akármit is mond. A probléma akkor van, amikor későn szakítjátok meg az együttlétet. Az előváladék alapból nem tartalmaz spermiumokat. Az előváladékot a cowper mirigyek termelik, amelyek nem termelnek spermiumot, így csak az esetlegesen ottragadt spermiumok juthatnak ilyen formában ki, de az minimális, és általában életképtelen. Nameg ha életképes is, pont az lenne a befutó abból a rengetegből? Az sem biztos, hogy egyáltalán volt peteérésed. Sokan emlegetik itt a spontán peteérést, de még mielőtt valaki ideírja elmondom, hogy iszonyatosan ritka, és hiába van spontán peteérés, ha a méh nincs épp rá felkészülve. Szóval nyugi semmi baj, tesztet leghamarabb tényleg csak aktus után 2 héttel, de hidd el nekem semmi gond :):) Nyugodj meg ez a legfontosabb, az idegességtől késhet a menstruáció. Nincsen semmi gond :)
2009. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, végre egy rendes ember, aki nem oltogat :) nagyon remélem h igazad van, és nem lesz semmi baj, mert azt nem élném túl S: tudom most sokan jönnek azzal h "ha előbb gondolkodtál volna"... igen akkor nem lenne ez, és teljesen igazuk van... deh ez sajnos igy alakult :S

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm h értelmesen tudtál nekem válaszolni, hidd el megnyugtattál vmilyen szinten :)

2009. nov. 5. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!