Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem kell felhúznom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell felhúznom az óvszert a barátomra vagy ő húzza fel elöttem vagy már rajta van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából megszokás kérdése, vagy ő húzza fel, vagy Te neki, de szerintem a pasik örülnek ha a lány teszi meg nekik ;)
2008. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez a helyzettől is függ szerintem, a nagy hévben nálunk ez általában úgy működik, hogy barátom miközben csókolózunk és egymáson fekszünk észrevétlenül kibontja valahogy, elkezdi felhúzni, én meg segítek... csak úgy az érzés kedvéért:)
2008. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem de én még nem csináltam iylet és ha szarul teszem fel?? de sztem a barátom fogja mert tisztában van vele hogy szűz vagyok!
2008. júl. 4. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk barátom helyezi fel
2008. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán húzom fel neki, mert én is ettől félek, na meghogy megsértem a körmömmel. Ezért én mindig leosonok hozzá, kényeztetem, amíg ő kibontja és felhúzza.
2008. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig én húzom fel, igazából nem kell tőle félni, a legtöbbhöz van haszálati utasítás is ;) Ha valakinek nincsenek méteres körmei, vagy nem élesek a körmök, attól sem kell félni hogy felsérti vele. Igazából annyi a lényeg, hogy van egy "feltekerési irány", amire nem olyan nehéz rájönni ha ránézel :) Utána már csak összefogod a végét, ráhelyezet és elkezded óvatosan lerolnizni, a lényeg hogy ne legyen levegős. Szűzen is megoldható feladat, tapasztalatból mondom :D
2008. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rajta, ő fogja felhúzni magának, ne aggódj. Ha kéri hogy te húzd fel, mondd meg neki hogy nem tudod, mutassa meg, így legközelebb már te is tudod. Csak lazíts, ne görcsölj, minden oké lesz.
2008. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a párom húzza fel.De régebben volt olyan,akinek én húztam fel,még eleinte,aztán utána már ő maga.
2008. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És ne használjatok gumit, mert szar.
2008. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ő fogja, dde gyorsnak kell lennie, ha lelankad, akkor legközelebb úgy próbáljátok, hogy fogod közbe a farkát :)
2008. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!