Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt héten veszítettem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten veszítettem el a szüzességem, a barátommal védekeztünk, de tegnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de nem jött. Mégis teherbe eshettem, vagy csak simán készik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugi...
2009. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem csak "készik":P
2009. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az attólfügg hogyan védekeztetek?
2009. nov. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jól védekeztetek(pl nem szakadt ki a gumi) akkor nincs okod izgulni.Sok lánytól hallottam már,hogy késett nekik az első alkalom után,gyakori dolog,de ne izgulj mert lehet attól fog késni.

21l

2009. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első után kb. 3 napot késett.Gondolhatod,milyen ideges voltam,hogy elsőre teherbe estem :-D

Pedig amúgy tudtam,hogy nem lehet,hisz gumival védekeztünk,és minden rendben volt...Aztán megnyugodtam és megjött....


Annyira még sosem örültem neki :-)


18/L

2009. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia ha rendesen volt védekezés semmilyen affér nem szólt közben .ha nem kiszálásosan védekeztetek akkor azt mondom hogy nem hiszem ,hogy terhes lennél ,az első eggyütlét bezavarhat egy kicsit álltalában mindenkinél változik a mensi. ha nem jön meg 2 héten belül fordulj orvoshoz vagy vegyél tesztet.
2009. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem no para...mondjuk én véreztem az elsőnél is...meg utánna még soknál...sőt az első másfél év alatt minden szex fájt...utánna is még naon sok...őőőőő...na mind1...azt hiszem akkor kezdj el aggódni, ha 2héten belül nem jön meg, de még akkor sem biztos hogy terhes vagy...
2009. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"az első másfél év alatt minden szex fájt" ez nagyon nem normális.
2009. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nyugodj meg, mert még többet fog késni.. Nekem 2 hetet késett az első után.
2009. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tuti,hogy csak azért késik,mert stresszelsz miatta.Ha még nem jött meg,szerintem akkor a saját megnyugtatásodra vegyél egy tesztet.Egyszer nekem is volt ilyen,és miután megnyugodtam a teszt után egy óra múlva meg is jött.:)
2009. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!