Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kevesebb sperma a gumiban? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb sperma a gumiban? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk, gumival védekeztünk, minden rendben ment, csak mikor kivettem kevés spermát észleltünk a gumiban, alul nem folyhatott ki megnéztem.....

Most nekem jöhetett kevés sperma vagy valahol mégis kifolyhatott????

Soha nem jött még ilyen kevés, lehetséges ez???

(A gumit is megnéztük utánna teleengedtük vízzel de nem szivárgott sehol)


2008. júl. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha mondjuk boxert hordasz akkor az lesz az oka mert a boxeralsók csökkentik a spermák számát.
2008. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Akkor csak egy megoldás maradt: Visszafolyt oda, ahonnan kijött... Több lyuk nem nagyon lehetett akkor a gumin...
2008. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet h a 2-dik meet volt?!ás ienkor nem naon jön semmi.....

De lehet h a boxer a hiba!de hacsak most volt először...akko...nemtom naon

2008. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig ugyanannyi mennyiség jön... Függhet attól miylen rég csináltad, mennyire voltál felizgulva stb..
2008. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!