Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem bizok a fogamzasgatloban....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bizok a fogamzasgatloban. Ugy erzem hiaba szedem, tartok tole, hogy terhes leszek. Ez normalis? Tabletta+gumi egyuttes hasznalata mar beteges? 19L

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 22:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
nem sértésből írom, de tényleg kicsit beteges a félelmed. 100%-os fogamzásgátlás amúgy sincs, max a no szex. de az esetek 1%-a, amikor valaki tabletta mellett terhes lesz, általában abból fakad, hogy nem rendszeresen, ugyanabban az időpontban szedik be. szerintem engedd el magad, ne stresszelj! ha az megnyugtat, akkor minden hó végén csinálj egy tesztet (800 forint), egy idő után ettől majd megnyugszol, mikor mindig negatív :)
2013. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem teljesen ugy van,hogy csak rendszertelen bogyo szedes mellett csuszhat be a terheseg...

Felelmed lehet jogos is hisz az se 100%os vedelem,csak ha nem szexelsz...

2013. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%
persze, mástól is lehetsz terhes. pl olyan gyógyszerek szedése, amik csökkentik a tabletta hatását (pl antidepresszánsok). de szerepet játszhatnak pszichés tényezők is, pl. ha a nő szedi a tablettát, de mellette borzasztóan vágyik is babára. de azért nem akkora az esély, hogy félni kelljen, legalábbis ilyen mértékben.
2013. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%
Hagyd, hogy 2 hónapig beléd élvezzen. 2 negatív teszt után már csak bízol benne...
2013. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem beteges. Mutatja, hogy most nagyon nem lenne jó egy besikerült baba. Erre van a holland módszer: tabletta + óvszer.
2013. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem beteges, hanem normális. Én is hasonlóan tabi-óvszer kombinációval élek. Nem is volt még soha semmilyen nemi problémám!
2013. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%

Gratulálok! azért tömitek magatokat a hormonokkal, hogy aztán ki se használjátok a védelmet. Milyen gyakran szakad ki a gumi? Évente egyszer? És ti ezért szedtek rendszeresen fogamzásgátlót?

Eszméletlenül buták vagytok! Ha tudnátok, hogy mik a tabletta hatásmechanizmusai (mert több van!!), akkor eszetekbe sem jutna mellette gumit használni.

Az meg nem hiszem, hogy akkora nagy gondot jelentene, hogy hasmenésnél, hányásnál, egyéb gyógyszereknél odafigyeljetek..


Eszetek, mint a tenger komolyan! Majd ha meddők lesztek a tablettától, akkor majd átgondoljátok ezt..

2013. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

Különben a Pearl-indexben a tablettánál az a 0-5% nem azért esett teherbe, mert nem hatott nála a tabletta, hanem mert rendszertelenül szedte.


Tájékozódjatok, de ne internetről, hanem mondjuk anatómia-élettan tankönyvből!

2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

én 2012. novembere óta szedem.augusztusig ugyanazt szedtem, majd váltottunk, mert köztes vérzéseim voltak. én is gondoltam rá sokszor, h huhh, milyen jó lenne óvszer nélkül (mi végig használtunk). aztán a szülinapomon (szept. 27), megkértem abarátom, h élvezzen belém. Rá, szombaton elment bennem. Azóta már 3x.

Én is hihetetlenül félek, h vmi hiba lesz, de úgy "döntöttem", h most, innentől megbízok a tabiba, 10 hónap szedés után.

Persze néha nekem is van olyan, h "terhes-tüneteket produkálok", de ezt én betudom annak, h félek, és csak beképzelem. Ha az a baba annyira jönni akar, h tabletta mellett megfogan, akkor annak célja van, mondom ezt úgy, ha becsúszna mennék abortuszra: no pénz, no végzettség.. egyebek.

A barátomnak is sokkal jobban tetszik így, sokkal többször kívánja, és amikor tüzelünk, nem kell még az óvszerrel is "bajlódni".

Egyébként mióta szeded? Ha gondolod, írhatsz privit, és beszélgethetünk. 18L

2013. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%
Kedves hetes! Gratulálok! Eszedbe sem jut, hogy a nők jó nagy százaléka azért szed fogamzásgátlót, mert egyszerűen ez a hormonpótlás legegyszerűbb változata. Három éves vizsgálat után mindenki ezt találta a legegyszerűbbnek. Persze mondanom sem kell, hogy hány nővel találkoztam ez alatt a három év alatt, akik hasonló cipőben jártak. De azért neked csak baszogatni kell másokat, mert ettől nagyon okos vagy! Jóhogy maradok az óvszer mellett is!
2013. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!