Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jól bevált fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jól bevált fogamzásgátló lehetőségek vannak óvszer és fogamzásgátló tablettán kívül fiataloknak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

A gyógyszerre érzékeny vagyok, legyengíti a szervezetem, az óvszert pedig nem szeretem.

Van olyan módszer ami neked már bevált és tudnád ajánlani ilyen korú lánynak?

(Interneten keresgéltem, de olyan érdekelne csak, amivel konkrétan volt már dolgotok)


2013. okt. 12. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
semmi
2013. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem szereted az ovszert. Probald megszeretni mert az a legolcsobb modszer. De ha nem megy akkor a huvelygyuru bevalhat. Alacsony hormontartalmu es egyszeru a hasznalata.
2013. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi.

E kettőn kívül egyik se elég megbízható ahhoz, hogy egy 17 évesnek megfeleljen.


A pesszárium és a lea hozzáértést, nagy gyakorlatot igényel, plusz beszerzésük körülményes és drága.

A megszakítás NEM védekezés.

A helyi (spermicides) készítmények NEM megbízhatók, csak megszakítással érnek valamit, de még úgy is nagy a hibaszázalékuk.

Spirál szóba se jöhet 17 évesnél.

---

Nagyjából körbe is jártuk.

Ha nem bírod a hormonkészítményeket, akkor marad az óvszer.

2013. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 12. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nődokinál kérhetsz fogamzásgátló injekciót!
2013. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5!


Ja, persze. Ha az alacsony hormontartalmút nem bírja, akkor a lódózist igen, mi? Igen logikus.

2013. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!