Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól biztonságos a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól biztonságos a sex?

Figyelt kérdés

5 napja szedek fogamzás gátlót.

A menstruációm 3.ik naján kezdtem el.

Sokan mondják hogy már az.

Szerintetek is az?


2013. okt. 25. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A betegtájékoztatóban minden le van írva ...
2013. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy ez lesz!

Elolvastam, de ez pont nincs benne!!

Hogy mikortol lehet.

2013. okt. 25. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Van betegtájékoztatód? Elolvastad? Naná, hogy nem! Akkor olvasd már el kérlek!

Le van írva benne, hogy ha nem a mensi első napján kezded, akkor mikortól véd

(általában 1 hetet írnak. DEE nem tudom, ez minden tabinál így van-e. De még azt sem tudjuk, te milyet szedsz! Sőőt ha tudnánk, akkor is azt javasolnánk, hogy olvasd már el azt a remek kis betegtájékoztatót az elejétől a végéig. Biztos számtalan újdonságot tartogat még neked, ha ezt sem tudod ;) )

2013. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok egy HÓNAPOT javasolnak és nem egy hetet. Persze bárki bármit mondhat/ írhat. De azért jobb a biztonság...
2013. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Első levél után (enyémnél ez volt)
2013. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az (egyes) orvosok csak el vannak tájolva, nem mernek rövidebb időt mondani, nehogy aztán ők legyenek a hibások... Szerintem nem véletlenül írja a gyógyszergyártó, hogy mikortól véd az a tabi! nekik sem egy jó reklám, ha nem védene biztosan a leírt időtől!

Nekem anno megmondta az orvos, hogy első tabitól véd. (Én vártam 2 hetet.)

Kérdező neked valószínűleg 1 héttől, de mivel azt se tudjuk mit szedsz, senki nem fogja megmondani neked a tutit...

Ha semmit nem találsz a védettségről, esetleg várj egy hónapot, jobb biztosra menni...

2013. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este 6 után már hizlal.
2013. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik gyógyszerről van szó egyáltalán? Google-ben megnézted?

(#1)

2013. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tevetke ***** válasza:
60%
Komolyan mondom, hogy ha már neked nehézséget okoz az olvasás és / vagy szövegértés, akkor ha itt leírod pontosan milyen gyógyszert szedsz, én elolvasom helyetted a betegtájékoztatót és megmondom! -.-
2013. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!