Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedésekor, ha előre akarom hozni a menzeszem, egy héttel előbb abbahagyom a szedést, és abban az egy hétben muszáj, hogy megjöjjön?!

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
minek akarod előrehozni?:D
2013. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tájékoztató!

OTT van feketén-fehéren, hogy kizárólag hogy módosíthatod a megvonásos vérzésed idejét.


Úgy NEM, hogy abbahagyod egy héttel korábban!


(már ha nem akarsz teherbe esni)

2013. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért, mert megyek fürdőbe és nem akarok menstruálni.. :D

Voltam dokinál, nem kell most osztani, csak érdekelne, hogy akkor előbb megjön-e...

Emigy meg ő ajánlotta, hogy van hozzam előre, vagy toljam el . ;)

2013. okt. 30. 10:31
 4/16 A kérdező kommentje:
Attól miért esnék teherbe, mert előbb hagyom abba egy héttel? Utána a 7 napos szünet után, újra ugyan úgy csinálom. ? :D
2013. okt. 30. 10:33
 5/16 anonim ***** válasza:
vagy a pancsikolást told el :O ... nem fog megjönni előtt.... egy nőgyógyász sem mond ilyet hogy befolyásold a menszeszed.......
2013. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak éppen az újévet nem lehet eltolni, és pont azért fordultam hozzá, mivel nekem akkor jön meg..
2013. okt. 30. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.... Csak úgy tudod eltolni, ha nem tartasz 7 napos szünetet.A 21 napból nem csinálhatsz 14 napot,érted?!


Úgy lett kitalálva a női szervezet számára a hormonmennyiség, hogy 21 napig kapjon 21 adagnyi hormont. 15 napnyi hormon nem fog neked védelmet nyújtani,akár van 7 napos szünet,akár nincs!

Remélem most már megérted.

2013. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"ő ajánlotta, hogy van hozzam előre, vagy toljam el . ;)"


De nem így kell előre hozni, okoska!

Előre kell gondolkozni hozzá és a gyógyszer továbbszedésével elérni azt, hogy a rákövetkező levél után korábban jöjjön meg.


"Attól miért esnék teherbe, mert előbb hagyom abba egy héttel?"


Ha szerinted te jobban tudod, miért kérdezel?

2013. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Istenem, inkább te ne írj nekem. :D

Hát könyörgöm, máshogy nem tudom eltolni. Valahogy meg kell oldanom, hogy ne akkor vérezzek amikor éppen a fürdőbe megyek.. Ha tudsz jobbat akkor írd már le. Ki vagy te Dr. House? Már ne is haragudj..

2013. okt. 30. 10:46
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem, te nem érted mi a kérdés, a tablettát 14 napig szedem, 7 napig szünetelek, utána pedig folytatom a 21 tabletta szedését..
2013. okt. 30. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!