Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex utáni folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utáni folyás?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk tegnap a párommal,és már 1 hónapja abba kellett hagynom a fogamzás gátlót. Méhszájsebem is van.

És tegnap elszakadt az óvszer,de nem élvezett el a barátom. És kimentem a mosdóba és szó szerint folyt ki belőlem valami fehéres folyadék. De nem előváladék volt, nem nedv volt,ugy folyt mintha pisiltem volna. Vegyek be esemény utánit? Fogalmam sincs mi a teendő most. Ilyen még nem volt



2013. okt. 31. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz mindenképpen.
2013. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FIVESTAR ***** válasza:
tudod..:D orgazmus...benedvesedsz..lehet h az, de előváladék is lehet :) lehet h azthiszed h nem az...de lehet :DD
2013. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez annyira folyékony volt,mintha pisiltem volna. Tehát ezért nem gondolok ilyenekre:)
2013. okt. 31. 13:55
 4/6 FIVESTAR ***** válasza:
akkor lehet bepisiltél :D
2013. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,biztos:) Köszönöm a csodás válaszokat
2013. okt. 31. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem menj el dokihoz, pláne, h sebed volt, nem kéne egyébként is kontrollra menni vagy ilyesmi? ezt jobb ha dokival beszéled meg!!!!!!!!!!!
2013. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!