Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara mellett drasztikusan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara mellett drasztikusan kevés menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Belara fogamzásgátló gyógyszert szedek, már lassan egy éve. Eddig mindig megjött rendesen a menstruációm, volt hogy előbb is mint kéne, miközben még volt a gyógyszerből. Most viszont nagyon gyenge, barnás volt csak.. 3-4 napig volt ez, de tényleg csak minimális. Mással is előfordult már ez? A gyógyszert mindig szedem, tehát nem hagytam ki egy szemet sem, nem szedek mellette semmilyen más gyógyszert..
2013. nov. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
èn is azt szedtem kb 2 èvig. ugyanez volt a problèmàm, amelett, h 10 kilòt hìztam. le is cserèltem egy alacsonyabb hormontartalmùra.
2013. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció gyógyszer mellett az életben nem fog jelentkezni. Az csak megvonásos vérzés. Ami azért van mert nem kapja meg a szervezeted a hormont amit kapott előtte x napig. A mennyisége csökken egy idő után, ez természetes, nem kell rögtön megijedni. Ha mégsem hagy nyugodni a dolog, menj el a nőgyógyászodhoz, kérdezz rá erre, vagy hívd fel, de ő azt fogja mondani hogy természetes. Vagy keress rá neten. Nekem is kevés van gyógyszer mellett, először én is bepánikoltam, de utána néztem és azt írták hogy természetes és hogy inkább örüljünk neki. Olvad el, utolsó bekezdés. [link]
2013. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én most váltottam ki 3 havi adagot.. ezt még beszedem de utána én is váltok szerintem, mert ez az összevisszaság annyira nem tetszik.
2013. nov. 6. 12:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. nov. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!