Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17. napja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17. napja szedek fogamzásgátlót (Stodette) mostmár védett vagyok? Az első pár napban szedtem antibiotikumot (sumetrolin), de nem szedtem egy hétig.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják, h kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét. Egy ilyen oldalra írsz, mikor azt sem tudod ki válaszol? Ez azért elég komoly téma. Az orvosnak, v gyógyszerésznek megvan a diplomákja, de nekünk nincs diplománk általában. Egy kérdésem azért lenne. Elolvastad a stodette-hez mellékelt kis papírt, ami tele van betűkkel, amik a termékről adnak információt?
2009. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, gondolom elmondta az orvos amikor felírta a gyógyszert neked. Nem értem miért hinnél jobban az itt válaszolóknak, mint a saját dokidnak, vagy a betegtájékoztatónak:) Az antibiotikum sok esetben csökkenti a fogamzásgátlók hatását, de a Sumetrolin tájékoztatójára rá kell lenni írva, ha így van. Ha csökkenti, 1 hétig a kezelés abbahagyása után óvszerrel kell védekezni!
2009. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az antibiotikum csökkenti a hatását, ugyh hasznaljatok gumit a 2. levélig.
2009. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!