Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az elővűladékban csak akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elővűladékban csak akkor lehet sperma, ha a férfi előtte már elélvezett?

Figyelt kérdés

Tehát pl. szexeltünk, elélvezett. Majd 2 óra múlva újra beteszi akkor lehet benne még sperma, ami az előváladékkal kijön.

De ha aznap még nem élvezett el akkor mi a helyzet?


2009. nov. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
mindig lehet. ha már elélvezett előtte akkor több ha még nem akkor kevesebb.
2009. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindegy mennyi idő telik el az első és a második szeretkezés között mind a kettőnél előfordulhat sperma az előváladékban.
2009. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és gondolom akik megszakítással védekeztek nagyrészük úgy esett teherbe, hogy a férfi nem szállt ki időben.

Az én párom mindig kiveszi előtte 1-2 perccel, így kevesebb az esély is a babára nem?


Egyébként nem kérek kioktatást hogy ez nem védekezés, mert tudom és ő is tudja. Nem is lenne baj ha becsúszna, csak vannak megválaszolatlan kérdéseim ezzel kapcsolatban.

2009. nov. 22. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom aki 30 éves és nagyon sok nje volt már. Ő is ezt csinálta mindíg hogy kihúzta időben... neki nem lett belőle gond, de persze minden esély megvan a másikra is.50-50%
2009. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél más, de ha nem akartok gyereket, akkor ne igy " védekezzetek ", ha meg nem baj, ha becsuszik, akkor meg nem mindegy? :))
2009. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!