Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor hatott az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hatott az esemény utáni tabletta vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az esete dec 27.-én történt meg a két ünnep között. a menstruációmat jan 15.-ére várom. szóval.. a barátommal együtt voltunk és elszakadt a gumi de nem ment el bennem, közelben sem volt de utána gyorsan kimostam magam kétszer is szappannal. Másnap (28 óra múlva) bevettem az esemény utáni tabit (escapelle) nem hánytam ki semmi nem törtét nem volt tünetem . maximum egy picivel fáradtabb voltam. most rá 6 nappal az esemény után kicsikét görcsöl a hasam és van egy pici kis pecsételő vérzésem (kb. annyi mintha rendes folyásom lenne. ) most akkor hatott a tabletta ? ez a tabletta mellékhatása ( rá hat napra ?! ) vagy kezdjek el félni. légyszíves normális válaszokat adjatok meg vagyok ijedve nagyon. 20/L

2014. jan. 2. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem alig volt esélye annak hogy egyáltalán megtermékenyülj. Amiket tapasztalsz csak a tabi mellékhatásai. Ha tegyük fel mégis sikerült felcsinálnia, akkor még nem lenne semmi tünete a dolognak. Ez csak a tabi.
2014. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ,hogy megnyugtattál.Helyesírási hibákért bocsánat de nagyon remegek.
2014. jan. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!